בית / עמקים / חדשות עמקים / "אני דנה ליקוורניק מרחוב תמר 4 בנצרת עילית- תראו לאן הגעתי"

"אני דנה ליקוורניק מרחוב תמר 4 בנצרת עילית- תראו לאן הגעתי"

"אני דנה ליקוורניק מרחוב תמר 4 בנצרת עילית- תראו לאן הגעתי", כך סיימה הזמרת דנה ליקוורניק, בת נצרת עילית שחיה כיום בלונדון, יוצרת ומופיעה, את סבוב ההופעות שלה בהולנד, שהסתיים השבוע וזכה להצלחה רבה.

דנה  ליקוורניק בהולנד (צילום עצמי)
דנה ליקוורניק בהולנד (צילום עצמי)

"אני גאה לספר לעולם מאיפה באתי, זכינו באירוויזיון אז בטח כולם מרגישים גאווה עצומה", אומרת ליקוורניק, בת 30, בוגרת בית הספר אורט שרת, שסיימה בהצלחה את בית הספר לאומנויות רימון.

כזכור, לפני מספר שנים נמנעה הופעתה של ליקוורניק באירועי יום העצמאות בעיר הולדתה, בשל טענה לניגוד עניינים, בשל היותו של אביה, רוני ליקוורניק, חבר מועצת העיר. "חבל על מה שהיה, אבל דנה לא מסתכלת אורה אלא קדימה בלבד", אומר רוני ליקוורניק, "בסך הכל אני חושב שהציבור בנצרת עילית הפסיד בשל שיקולים קטנוניים ואני משוכנע שהיום, בעידן רונן פלוט, זה לא היה קורה".

דנה עצה לא מתעסקת יותר מדי באותו אירוע. "מה שהיה היה, אני עם הפנים קדימה, גם אם לא אפשרו לי להופיע בעצמאות בעיר הולדתי, אני מרגישה שאני מייצגת את העיר בה גדלתי בכל במה בה אני מופיעה באירופה", היא אומרת.

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *