יום שלישי , אוקטובר 23 2018
בית / עמקים / מגדל העמק / "אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"
מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)
מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

"אני חושב שאני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי", אומר מוטי קריספיל, עוזר מאמן הפועל מגדל העמק, שכבר 6 שנים משמש בתפקיד העוזר וסבור שהוא יכול לעבור לקדמת הבמה.

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)
מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

קריספיל, בן 31, נשוי ואב לשניים, שימש בשנים האחרונות כעוזרם של שמעון הדרי ורפי בוסקילה בהפועל מגדל העמק, נצרת עילית, ודבורייה. במקביל המשיך לעבוד במחלקת הנוער של מגדל העמק, שם הוא משמש כמאן כושר.

-מי אתה מצפה שיפנה אליך?

"קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה. גם אם לא אקבל הצעה, אמשיך לעבוד במגדל העמק ומאמין באמונה שלמה שבסופו של דבר ובאיזה שלב של הקריירה אקבל את ההזדמנות שלי כמאמן ראשי".

-מה יש לך להציע כמאמן ראשי?

"הרבה. עברתי המון בשנים שהייתי עוזר, 3 שנים עם מגדל העמק בפלייאוף העליון, מאבקי הישרדות קשים בליגה הלאומית עם נצרת עילית, למדתי המון ממאמנים בעלי שיעור קומה כמו שמעון הדרי, רפי בוסקילה ועידן בראון, שעבדתי תחתם".

-אתה יודע שכדי לקבל קבוצה צריך קשרים וגם מרפקים

"לצערי הרב זה מה שקורה היום בכדורגל. בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם. קשרים יכולים לפתוח דלתות, אבל אם אין לך מה להציע, הבלוף מתגלה בסופו של דבר".

-הפועל מגדל העמק יכולה להיות אופציה עבורך לפתוח בקריירה של מאמן ראשי?

"הפועל מגדל העמק היא מבחינתי חלום. זה הבית שלי, זה המקום שלי ואהיה הכי מאושר אם אקבל כאן הזמנות להוכיח את עצמי. לא יודע איפה זה עומד ואם זה בכלל על הפרק, כי העונה רק הסתיימה והעניינים לא ברורים. אני חושב שבאיזה שלב אקבל את אימון הקבוצה, אם זה יקרה עכשיו, או בעוד שנה שנתיים".

 

בדוק גם

קורן נוימרק ורותם ינאי .צילום: אלכס הובר

חברי הליכוד בכרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק פורסמה על דעת עצמו בלבד"

בעקבות הודעתו של עו"ד קורן נוימרק מהליכוד בדבר התמיכה ברותם ינאי לראשות העירייה מגיבים חברי הליכוד הבכירים בסניף כרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק איננה משקפת את דעתם של רוב חברי הליכוד בכרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *