בית / עמקים / חדשות עמקים / אחרי 35 שנה: התלמידים הפתיעו את המורה שלהם לשעבר

אחרי 35 שנה: התלמידים הפתיעו את המורה שלהם לשעבר

תלמידים שלמדו לפני כשני עשורים בבית הספר שרת בנצרת עילית, לא שכחו את המורה האהובה שלהם, שלימדה אותם לפני כ- 35 שנה וחינכה דורות של תלמידים. לרגל יום הולדתה ה- 60 של רונית ריזל, התאספו כ- 10 תלמידים והחליטו להפתיע אותה ובגדול. הם התייצבו בביתה שברמת ישי וחגגו לה יום הולדת. "היא הייתה בהלם, לא האמינה שזכרנו את יום ההולדת שלה, לא האמינה שהגענו להפתיע אותה", מספר שי מויאל, אחד מתלמידיה לשעבר.

רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)
רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)

רונית ריזל יצאה לגמלאות ממשרד החינוך. היא למדה בעצמה בבית הספר שרת, שבאותם ימים היה בית הספר התיכון היחיד בעיר ואף שימשה כיושבת ראש מועצת תלמידים. לימים שבה לבית הספר כמורה וכמחנכת ולפני היציאה לפנסיה אף שימשה כסגנית המנהל.

"אהבנו אותה, התחברנו אליה, היא לא הייתה רק מורה, אלא גם חברה טובה", מספרת זיוה מויאל, אחת מתלמידותיה, המשמשת כיום כסגנית המנהלת בבית הספר יהלום בנצרת עילית.

רונית ריזל לא הסתירה את התרגשותה מהמפגש הלא מתוכנן עם תלמידיה לשעבר, שלפה במהלך המפגש אלבומי תמונות ובמשך שעה ארוכה העלתה נוסטלגיה עם תלמידיה לשעבר. "מדהים כמה תלמידים עברו אצלה, היא גידלה דורות של תלמידים", סיכם שי מויאל.

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *