בית / עמקים / בית שאן / אחרי שנה בחוץ: מוטי אוחיון חזר למגרשים

אחרי שנה בחוץ: מוטי אוחיון חזר למגרשים

"לחזור לשחק כדורגל זה עבורי כמו להיוולד מחדש", אומר בהתרגשות מוטי אוחיון, החלוץ הבית שאני של הכח עמידר רמת גן, מליגה א' מחוז דרום, שחזר השבוע למגרשים לאחר שנה מחוץ לעניינים עקב פציעה קשה.

מוטי אוחיון
מוטי אוחיון (צילום: קרן אקריש)

אוחיון, שנפצע לפני שנה, עבר ניתוח לא קל לשחזור רצועות הברך עלה כמחליף בדקה ה- 71 למשחק הבית נגד מועדון כדורגל ירמיהו חולון, שהתקיים באצטדיון וינר. "הרגשתי צמרמורת בכל הגוף. גם קבלת הפנים של הקהל שלנו הייתה מדהימה. התרגשתי כמו ילד שעורך הופעת בכורה בבוגרים", הוא אומר.

הקאמבק של אוחיון יכול היה להיות מושלם, בדקה ה- 95 עמוק בתוספת הזמן, הוא חלף על פני שלושה שחקנים ורגע לפני שכבש הוכשל וסחט פנדל, אותו… החמיץ לרוע מזלו. "הכל מלמעלה, חבל שלא כבשתי, רק בשביל האוהדים הנפלאים ובשביל המועדון שתמך בי לאורך כל השיקום", הוא אומר, "אבל אני לא בוכה על חלב שנשפך, אני עם הפנים קדימה, תמיד משתדל להיות אופטימי".

"מוטי, אחרי שהחזרה שכל כך חיכינו לה הגיעה, אנחנו בטוחים שאתה עוד תשמח אותנו עוד כל כך הרבה פעמים העונה! אנחנו התגעגענו", פרגנו לו אוהדי הכח בפייסבוק.

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *