יום חמישי , ינואר 24 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / אזרחות טובה
השיבה האבדה. נטליה משמאל עם נטלה
השיבה האבדה. נטליה משמאל עם נטלה (צילום עצמי)

אזרחות טובה

נטליה קרונץ, עולה חדשה שהגיעה לארץ לפני שלושה שבועות בלבד, מצאה ארנק והחזירה אותו לבעליו. "ראיתי שיש בארנק כסף מזומן ותעודה מזהה, לא ידעתי לקרוא כי זה כתוב בעברית, אבל חיפשתי מישהו שיתרגם", סיפרה.

השיבה האבדה. נטליה משמאל עם נטלה
השיבה האבדה. נטליה משמאל עם נטלה (צילום עצמי)

נטליה עלתה ממולדובה ונקלטה בנצרת עילית, יחד עם בני משפחתה ו- 50 עולים נוספים, שהגיעו בחודשים האחרונים במסגרת פרויקט קליטה שמובילה העירייה באמצעות האגף לשילוב קהילתי ובשיתוף משרד העלייה והקליטה והסוכנות היהודית.

נטליה הייתה בערב שישי האחרון בדרכה לביתה שבשכונת שלום. היא הבחינה בארנק זרוק על המדרכה וכשראתה שאיש לא נמצא בסביבה, פתחה אותו ומצאה בתוכו כסף מזומן ומסמכים. "ברגע שראיתי את הארנק ידעתי שאני צריכה למצוא את הבן אדם שאיבד אותו ושהוא בטח מחפש אותו עכשיו ומאוד עצוב", אמרה.

נטליה שהשפה העברית עדיין לא שגורה בפיה, חיפשה מישהו שיתרגם לה את הכתוב במסמכים. מצוידת בפרטים היא הגיעה עד לביתה של האישה, שאיבדה את הארנק, נטלה ביניאשווילי והחזירה לה אותו. "מדובר באישה מבוגרת, הארנק פשוט נפל לה והיא לא מצאה אותו", סיפרה. בעלת האבדה הודתה לאזרחית הטובה, גם היא עולה חדשה שאמרה לה: "כל הכבוד לך, לא כל אחד היה ממהר להחזיר את הארנק".

בדוק גם

ז'קט עור - 999 שקלים; חולצה מכופתרת - 200 שקלים; מכנסי ג'ינס -350 שקלים; נעליים - 279 שקלים | צילום: אלכס ליפקין

גבר, עלה על ג'ינס

אבל שים לב לקנות את הג'ינס המושלם, והוא בהחלט יכול להיות בגזרת סקיני או כזה מלא קרעים. באדיבות לי קופר, הנה כמה טיפים שכדאי לגזור, לשמור ורק לאחר מכן להיכנס לתא ההלבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *