מבזקים
בית / כללי / שורדת את 15 דקות התהילה

שורדת את 15 דקות התהילה

עוד לא הספקנו להכיר את דניאל אביסריס מקרית חיים וכבר היא הייתה הראשונה שהודחה מהעונה החדשה של השרדות, אבל זה לא מנע ממנה להבין ש-15 דקות התהילה שלה מתחילות מיד. אביסריס החליטה לבחור, לא פחות, שמלת כלה מנצנצת של המעצב עובד כהן, כדי להגיע להשקת העונה והצליחה לסחוט מחמאות מהמנחה גיא זוארץ, שפיזז איתה על רחבת הריקודים ולא שכח להעלות גם סלפי לאינסטוש.

צילום: אור גפן

קולולו לשונית אגמון ומנואל פישמן מקרית ים אמרו איי דו באולמי ימה, אבל עד שהגיעו לזה התרגשה דרמה קטנה מאחורי הקלעים. מסתבר, שבעוד הזוג החל את הבוקר ברוגע שכלל בעיקר התארגנות וצילומים בעין הוד לקראת החתונה בצהרי שישי, גילתה אם הכלה לזוועתה, שהכתובה המהודרת שקנתה לזוג נמסה כמו גלידה, לאחר שהושארה ברכב. האם הלחוצה מיהרה לדהור לכיוון בית דפוס והצליחה, ממש חמש דקות לפני כניסת השבת, לגרום להם להדפיס כתובה חדשה. סוף טוב הכל טוב, הזוג נישא, האמא נרגעה ובא לציון גואל. ועכשיו אתם: שיהיה בשעה טובה.

צילום: דיויד בלו
צילום: דיויד בלו

בדוק גם

יניב קקון

הסדר טיעון ליניב קקון מכרמיאל

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל היום (ב') הסדר טיעון בין הפרקליטות לבין יניב קקון, המורה …

צביקה פליפ, ועד הורים בי"ס סביונים קרית ים. צילום: דורון גולן

כוח צביקה

כשהוא לא נוהג בקטר של רכבת המשא, צביקה פיליפ עסוק בעיקר בנתינה. בתפקידו, כיו"ר ועד ההורים המוסדי של בית הספר סביונים בקרית ים, הוא מקדיש את כל מרצו וזמנו הפנוי לתלמידים ולהוריהם, מארגן עבורם מופעים ושלל פעילויות ייחודיות, מאחד שורות ופותר בעיות, אבל מתמקד בדבר אחד: הקניית ערכים לדור העתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *