מבזקים
בית / כללי / שורדת את 15 דקות התהילה

שורדת את 15 דקות התהילה

עוד לא הספקנו להכיר את דניאל אביסריס מקרית חיים וכבר היא הייתה הראשונה שהודחה מהעונה החדשה של השרדות, אבל זה לא מנע ממנה להבין ש-15 דקות התהילה שלה מתחילות מיד. אביסריס החליטה לבחור, לא פחות, שמלת כלה מנצנצת של המעצב עובד כהן, כדי להגיע להשקת העונה והצליחה לסחוט מחמאות מהמנחה גיא זוארץ, שפיזז איתה על רחבת הריקודים ולא שכח להעלות גם סלפי לאינסטוש.

 

קולולו לשונית אגמון ומנואל פישמן מקרית ים אמרו איי דו באולמי ימה, אבל עד שהגיעו לזה התרגשה דרמה קטנה מאחורי הקלעים. מסתבר, שבעוד הזוג החל את הבוקר ברוגע שכלל בעיקר התארגנות וצילומים בעין הוד לקראת החתונה בצהרי שישי, גילתה אם הכלה לזוועתה, שהכתובה המהודרת שקנתה לזוג נמסה כמו גלידה, לאחר שהושארה ברכב. האם הלחוצה מיהרה לדהור לכיוון בית דפוס והצליחה, ממש חמש דקות לפני כניסת השבת, לגרום להם להדפיס כתובה חדשה. סוף טוב הכל טוב, הזוג נישא, האמא נרגעה ובא לציון גואל. ועכשיו אתם: שיהיה בשעה טובה.

צילום: דיויד בלו
צילום: דיויד בלו

בדוק גם

ויקטור בר צילום עצמי

לכבוד מגילת העצמאות

חדשות נתניה בחר שבעה מתושבי נתניה להדליק משואה: לכבוד מגילת העצמאות חיימי שניידר: אדריכל לכבוד …

יורש ונכד ארד (צילום: דו"צ)

בשם הסב

יצחק יורש מי שעיצב את סיכת סמל הטנק של חייל השריון, מתגורר בשני העשורים האחרונים בכפר ורדים ובראיון חגיגי הוא מספר איך עוצב הסיכה ועל השנים בהן עבד והקים את מחלקת האנימציה בבצלאל. היום, נכדו סגן ארד בוזגלו, שגדל על סיפוריו, ממשיך את מורשתו כקצין בחטיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *