בית / גליל מערבי / רינה גרינברג: "אני מתמודדת לראשות העירייה"

רינה גרינברג: "אני מתמודדת לראשות העירייה"

רינה גרינברג , שמעון פרס ועדי אלדר
צילום אלכס הובר

רינה גרינברג ועדי אלדר עם הנשיא

מ״מ ראש העירייה, רינה גרינברג, הכריזה על התמודדותה בבחירות הבאות לתפקיד ראש העירייה.  הבחירות יערכו ב-28 לאוקטובר 2018 . גרינברג בחרה להכריז על כך  בדף הפייסבוק שלה: ״תושבי כרמיאל היקרים. לאחר שיקולים רבים ולחצים של הציבור הגעתי להחלטה להתמודד לראשות עיריית כרמיאל בבחירות הקרובות. אני מודה לאלפי תושבי כרמיאל על העידוד והתמיכה״.

בתקופה האחרונה התערערו היחסים בין ראש העירייה עדי אלדר וגרינברג  על רקע ניסיונו של אלדר לצרף את יו"ר האופוזציה משה קונינסקי לקואליציה. צעד שנתפס על ידה  כאיום על מעמדה לקראת הבחירות הקרובות. לגרינברג גם נודע כי אלדר מתכוון להמליץ על קונינסקי כיורשו המועדף בבחירות הקרובות, זאת לאחר שהבטיח לגרינברג את תמיכתו בבחירות הקודמות אם תחליט להתמודד בעתיד.

בשיחה עם צפון -1 אומרת גרינברג: "אני התלבטתי הרבה זמן, אבל הלכתי לזה. אחרי הרבה זמן קיבלתי החלטה, היו לי די הרבה התלבטויות אבל מקווה שהכל יהיה בסדר. עדי הפעם לא מתכוון ללכת על זה גם אם הוא לא מודה. עדי כבודו במקומו מונח הוא עשה הרבה למען העיר, אני מעריכה את עדי הוא עשה הרבה למען העיר, פיתח עיר יפה . אני נותנת לעדי הרבה כבוד כרמיאל לא נראית עיר פריפריה, הרבה בזכותו והרבה מאוד בזכות אנשים שהיו סביבו.  הייתי 25 שנה לידו ועוד ארבע שנים ללא שכר, אבל הוא בחר להמליץ על מישהו אחר. בעבר הוא הבטיח לי: אם אני לא מתמודד ואת תתמודדי אני אתמוך בך. עכשיו הוא לא, זו החלטה שלו.

איך את מרגישה לקראת השנה, הקרבה שתהיה שנת בחירות?

אני מרגישה שיש לי כוחות, שיש לי מטרה, וזה ייתן לי עוד כוחות ובריאות. הרבי מלובביץ שלא היו לו ילדים, אמר פעם שכל בני הקהילה שמגיעים  אליו הם כולם הילדים שלו.

"אני גם מסודרת יש לי בית, תהיה לי פנסיה, אבל אני מרגישה שאני רוצה לעשות עוד כמה דברים. הייתה לי תקופה קשה ועשיתי הכל כדי לראות אולי אני אצא לפנסיה, אולי אסע. בסוף הציבור שמכיר אותי ביקש ממני. פנה אלי ואני חשבתי לעצמי מה אני אשב בבית ? לבד? אני אנסה, אם הציבור יבחר בי אז אבחר , לא אבחר אלך הביתה. אני 25 שנה בעירייה עברתי את כל הפרויקטים, וכל הוועדות, אני יודעת לעשות, אני קשובה.  אין ספק שיש לי עוד הרבה לתרום".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *