מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / קרית ים: תוקם גינת משחקים בהשקעה של 3 מיליון שקל

קרית ים: תוקם גינת משחקים בהשקעה של 3 מיליון שקל

גן משחקים ענק בהשקעה של שלושה מיליון שקל עתיד לקום בתוך חודשים ספורים במרכז קריית ים סמוך לספריה העירונית ופארק המדע.

מועצת העיר אישרה בישיבתה בשבוע שעבר את התקציב המיוחד לכך ובמקביל פורסם מכרז להקמתו של הגן. על פי התוכנית גן המשחקים החדש צפוי להיות אחד הגנים היפים באזור והוא יהיה מונגש בצורה מוחלטת לכל האוכלוסיות ולכל הגילאים. השבוע אמורה ועדת המכרזים לבחור את הזוכה במכרז להקמת הגן והשלמתו מתוכננת בתוך חודשיים בלבד.

גן שזר המחודש בקרית ים. צילום: דוברות העירייה
גן שזר המחודש בקרית ים. צילום: דוברות העירייה

בתוך כך הגיעו השבוע עשרות ילדים והורים מכל רחבי קריית ים ובמיוחד משכונה א'  לגן שזר המחודש כדי לציין בחגיגת גן את השלמת עבודות השיפוץ והשידרוג של גינת המשחקים המרכזית בשכונה. שיפוץ הגן הושלם במסגרת מבצע מקיף, עליו הכריז ראש העירייה, דוד אבן צור, לשדרוג כל גינות המשחקים  ברחבי העיר.

במסגרת העבודות במקום השקיעה העירייה עשרות אלפי שקלים בהחלפת מתקני הגן הצללת המקום שיקום מתקנים ישנים וריצוף הגן במצע גומי חדיש ובטיחותי. השלמת העבודות בגן שזר הוותיק הוא חלק מתהליך רחב היקף שמבצעת העירייה בשנה האחרונה בכל גינות המשחק בעיר, בימים אלה משלימה העירייה עבודות בשני גנים נוספים, גן סולד וגן אשר ובהמשך צפוי מבצע מקיף לשידרוגו של "גן אריה" הוותיק וגן "שי עגנון".

בדוק גם

יניב דרי (צילום: עצמי)

"תקציב בית הספר המנגן בוטל כדי להתנקם בי"

חבר המועצה עו"ד יניב דרי טוען כי כחלק מהרצון לפגוע בו אישית, גם אם על חשבון ילדי העיר ועל חשבון פגיעה באחד הדברים היפים לדבריו שקרו בעיר בארבע השנים האחרונות, קוצץ תקציב בית הספר המנגן לשנת 2018 ובעצם בוטל

דור רונן - 4000 מייל

לראשונה בארץ ובחדרה: תיאטרון ביכורים

מדובר ביוזמה חדשה של המרכז העירוני לאמנויות הבמה והתיאטרון בשיתוף סטודיו במה של פנאי העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *