מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / קרית ים זכתה פעם נוספת בחמישה כוכבי יופי

קרית ים זכתה פעם נוספת בחמישה כוכבי יופי

ראשי המועצה לישראל יפה הודיעו בתחילת השבוע לראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, על זכייתה של העיר פעם נוספת בתואר חמישה כוכבי יופי של המועצה. הזכיה השנה היא החמישית ברציפות ולכן בנוסף לתעודה זכתה עיר גם בתעודת "כוכב הזהב" של התחרות.

חמישה כוכבי יופי לקרית ים. צילום: דוברות העירייה
חמישה כוכבי יופי לקרית ים. צילום: דוברות העירייה

במסגרת התחרות שבה משתתפות עשרות רשויות מכל הארץ, מסיירים נציגים של המועצה ברחבי העיר ומודדים אותה בשורה של קריטריונים אשר נקבעו לקבלת הפרס. בין השאר בודקים הנציגים גם את מצב המקלטים הציבוריים בעיר, רמת מוכנותם, הטיפול בהם והטיפוח שלהם במידה והם רב שימושיים.

נציגי העמותה אשר סיירו בעיר לפני שבועות אחדים ציינו בחוות דעתם את המגמה המתמשכת של טיפוח העיר, רמת הגינון והנקיון וכן את רמת היוזמות העירוניות לפיתוח סביבתי.

אבן צור קיבל את ההודעה על הזכיה בקורת רוח ושיבח את מנכל"ל העירייה יניב שנקר, סגנו ג'נו פלס האחראי על חזות העיר, את צוותי הביטחון, התחזוקה, התפעול, התברואה וחזות העיר אשר הודות למסירותם זכתה העיר פעם נוספת בתואר

בדוק גם

יניב דרי (צילום: עצמי)

"תקציב בית הספר המנגן בוטל כדי להתנקם בי"

חבר המועצה עו"ד יניב דרי טוען כי כחלק מהרצון לפגוע בו אישית, גם אם על חשבון ילדי העיר ועל חשבון פגיעה באחד הדברים היפים לדבריו שקרו בעיר בארבע השנים האחרונות, קוצץ תקציב בית הספר המנגן לשנת 2018 ובעצם בוטל

דור רונן - 4000 מייל

לראשונה בארץ ובחדרה: תיאטרון ביכורים

מדובר ביוזמה חדשה של המרכז העירוני לאמנויות הבמה והתיאטרון בשיתוף סטודיו במה של פנאי העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *