בית / כללי / קרית ביאליק השיקה אתר אינטרנט חדש ומונגש לבעלי לקויות

קרית ביאליק השיקה אתר אינטרנט חדש ומונגש לבעלי לקויות

עלה לאוויר האתר החדש והמונגש של עיריית קריית ביאליק, בו ניתן למצוא את כל הפרטים והפרסומים, את מגוון הטפסים והמידע החשוב לתושבי קריית ביאליק.

כתובתו של האתר http://www.qbialik.org.il והוא מציג בפני מבקריו את פעילויותיה המגוונות והנרחבות של עיריית קריית ביאליק המדורגת במקום השביעי במדינה בהשקעה בתושב. האתר עבר לאחרונה מקצה שיפורים, מעניק מגוון שירותים ומותאם לבעלי צרכים מיוחדים. האתר מאפשר הגדלת ניגודיות צבעים לעיוורי צבעים והגדלת פונטים לאוכלוסייה המבוגרת.  האתר החדש הינו רספונסיבי ומתאים למובייל ולטבלטים.  השירות המקוון החדש מאפשר לתושבים למלא ולהגיש את כל הטפסים ולבצע תשלומים דרך האתר מבלי להגיע למשרדי העיריה. האתר מספק מידע על שירותים עירוניים במהירות ובקלות, מציג את הדו"חות והפרוטוקולים.

אתר הבית של קרית ביאליק (צילום מסך)
אתר הבית של קרית ביאליק (צילום מסך)

על פי ממצאי מחקר שערכה עמותת שקיפות בינלאומית – ישראל, בראשה עומד מבקר המדינה לשעבר, השופט (בדימוס) מיכה לינדשטראוס, אשר בחנה את אתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות נמצא כי קריית ביאליק במקום הראשון בארץ במדד השקיפות בין העיריות ומקום שני בין הרשויות המקומיות (עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות). המחקר בדק את אתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות ואת זמינות המידע בהם. התושבים יוכלו למצוא באתר מגוון שירותים וטפסים מקוונים המאפשרים הגשה מהירה מבלי להטריח את התושב למשרדי העירייה. האתר מעודכן 24/7, מספק מידע בזמן אמת על שירותים עירוניים במהירות ובקלות .

ראש העירייה, אלי דוקורסקי:  "כולי תקווה שתושבי העיר יעשו שימוש יעיל באתר המתחדש המבטא היטב את תנופת העשייה והפיתוח בעירנו, קריית ביאליק, היפה מכולן".

בדוק גם

סמלת נועם רובו. צילום: דוברות העירייה

אות נשיא המדינה לסמלת נועם רובו מקרית אתא

בין 121 החיילים שקיבלו  את אות הנשיא זכתה בין יתר גם סמלת נועם רובו מקרית …

איציק משעלי

החייל הכי מבוגר בצה"ל: בגיל 70 איציק משעלי עדיין משרת בצבא

משעלי משרת כבר 50 שנה בצבא, 28 שנים מתוכן בשרות הסדיר ובצבא הקבע. רק לפני כחודש סיים אימון גדודי במחנה צריפין. "אני אוהב את זה, אוהב לשרת במילואים, אוהב את המדינה שלי", הוא אומר, "עבורי לשרת בצבא זו זכות גדולה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *