יום ראשון , אוקטובר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נפרדים מדניאל פנקין; ילד מיוחד, חייכן שהתנדב במד"א
דניאל פנקין ז"ל תמונה באדיבות מד"א
דניאל פנקין ז"ל תמונה באדיבות מד"א

נפרדים מדניאל פנקין; ילד מיוחד, חייכן שהתנדב במד"א

דניאל פנקין ז"ל, מתנדב מד"א מתחנת כרמיאל, בן 18 במותו, החל להתנדב במד"א כשהיה בן 15. חבריו לתחנה מעידים שהיה מסור לארגון, חנך מתנדבים חדשים בתחנה ודאג לשילובם במקצועיות ובנדיבות.

פנקין למד בתיכון 'כרמים' בכרמיאל והותיר אחריו הורים ושני אחים קטנים, הוא הובא למנוחות בבית העלמין בכרמיאל.

דניאל פנקין ז"ל תמונה באדיבות מד"א
דניאל פנקין ז"ל (תמונה באדיבות מד"א)

ליאור פדידה, אחראי מתנדבי מד"א במרחב אשר מספר של דניאל: "דניאל היה ילד מיוחד, חייכן תמידי. הוא היה מקצוען ואחראי. דניאל חנך מתנדבים חדשים בתחנה במסירות ובאהבה. הוא כבר חסר לנו ואנחנו מתגעגעים אליו".

חבריו המתנדבים בתחנה מבכים את לכתו וחסרונו מורגש בתחנה. על מנת להנציח את זכרו הקימו פינת זיכרון בתחנה: "אנחנו כותבים לך עם דמעות. היית מגיע למשמרות עם חיוך ענק, מוטיבציה לסייע, לעזור, להצחיק, לומר מילה טובה ולהכשיר את המתנדבים החדשים במשך השנים. כל מי שהיה איתך במשמרת ידע שיש על מי לסמוך. חסרונך מורגש בתחנה. בכאב גדול, אנחנו נפרדים ממך ומבטיחים שלא נשכח אותך".

 פינת הזיכרון לזכרו של דניאל פנקין זל בתחנת מדא בכרמיאל - צילום דוברות מדא 17.12.17 (2)

רחמים (מימי) סידיס, מנהל מרחב אשר במד"א: "דניאל ז"ל היה מתנדב בולט ואחראי שתרם שעות רבות למען האחר והיה שותף להצלת חייהם של רבים מתושבי האזור. קשה לנו לעכל את חסרונו בתחנה. יהיה זכרו ברוך"

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "העובדים, המתנדבים והנהלת מד"א מחבקים ברגעים קשים אלו את המשפחה והחברים של דניאל פנקין ז"ל, דניאל היה חלק מנוער מד"א, הנוער היפה של ארצנו, נוער ערכי שעושה ותורם למען האחר. יהי זכרו ברוך".

בדוק גם

התארים נשארו במשפחה. המאמן גל קלרפלד (מימין), עם צוותי השיוט שזכו במקומות הראשון והשני צילום: רני כפיר

מועדון צמרת: נהריה זכתה באליפות ישראל

קבוצת שייטי הלייזר של מועדון הימיה נהריה, זכתה במקום הראשון באליפות ישראל. אגב, הקבוצה שהגיעה למקום השני היתה גם היא מנהריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *