יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / חדשות מקומיות / נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

מאמן מכבי מוצקין רועי פרל, ביחד עם הנהלת הקבוצה, עובדים בשקט ושוקלים בכובד ראש כל צעד. המטרה הראשונה שהציבו לעצמם הייתה להחתים את נועם מטלון לעונה נוספת. הם הצליחו בגדול, כי מטלון חתם לשתי עונות נוספות. בנוסף סגרה הקבוצה עם גל טסלר (25, 1.86), גארד מצוין, ששיחק בעונה שעברה בעירוני רעננה. טסלר היה שחקן משמעותי מאוד ברעננה, מוביל כדור, שומר מצוין, פייטר, בדיוק מה שפרל חיפש.

מבחינת מטלון החתימה במוצקין הייתה צפויה: "החיבור היה טבעי וצפוי, מחמיא לי מאוד לשמוע שהמטרה הראשונה שלהם הייתה להחתים אותי, זה היה הדדי. אני הרבה זמן בכדורסל, לא נפגשתי באנשים כאלה, אני מאוד אוהב אותם".

מטלון (31, 1.96)), נשוי, מתגורר בקיבוץ גבת והוא מתחבר למטרות שמוצקין הציבה לעצמה לעונה הבאה: "משה (גרוסמן) הגדיר את זה יפה, 'את העונה הקודמת סיימנו במקום ה-9; המטרה העונה תהיה קודם כל להגיע לפלייאוף. ראינו שאין הבדלים גדולים מאוד, לכן צריך קודם כל להיכנס לפלייאוף'. אני מסכים איתו".

רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן
רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן

ביחד איתך סגרה הקבוצה השבוע עם גל טסלר, מה אתה יכול להגיד עליו?

"גל הוא מסוג השחקנים שאתה רוצה שיהיו אתך בקבוצה. הוא שחקן מצוין, אני מת עליו, אחלה גבר, אופי מצוין, חכם, שקט, בא לעשות את העבודה. אני מאוד שמח שהוא אתנו".

עכשיו אתה וגל יכולים לשחק כדורסל זוגות, הראשונים שחתומים בקבוצה.

הכל בסדר, זה לא מי שסוגר ראשון מנצח את הליגה. אני יודע שרועי עובד קשה מאוד כבר הרבה זמן. אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד".

מה יש במוצקין שחתמת לשנתיים נוספות?

מכבי מוצקין היא נוף שונה בכדורסל הישראלי, אנשים מיוחדים, ההרגשה שהם נותנים לך. אני יכול לדבר עם משה וקובי כאילו הם חברים שלי. הם עושים הכל כדי שנצליח, הכל מתוקתק כמו שצריך, מאוד מקצועי. אני יכול לומר עליהם רק דברים טובים".

 

 

 

 

בדוק גם

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *