בית / קריות / חדשות קריות / מול עיניו של שר החינוך, פעיל הבית היהודי סטר לנער בן 14

מול עיניו של שר החינוך, פעיל הבית היהודי סטר לנער בן 14

אירוע חריג ואלים אירע במהלך ביקורו של שר החינוך ויו"ר מפלגת הבית היהודי, נפתלי בנט, בשכונת קריית שמואל. אחד מפעילי התנועה סטר, מול עיניו של בנט, בפניו של נער בן 14 שהשתתף במחאה שעשו תלמידים והורים מבית הספר "נתיבות משה".

ביום שלישי השבוע הגע בנט להשתתף בחגיגות המימונה בקרית שמואל. את ביקורו ליוותה מחאתם של תלמידים והורים מבית הספר "נתיבות משה" המוחים כבר חודשים ארוכים על מצבו המוזנח של בית הספר והסכנה הבריאותית והפיזית שהוא מהווה לתלמידים. כבר לפני כמה חודשים הקים בנט ועדה מיוחדת למצוא פתרונות לבית הספר אולם עד כה לא נעשה דבר.

על פי סרטון הווידאו שהגיע לידי "הד הקריות", התרחש האירוע בבית הספר "אהרון הרוא"ה" בעת שישב בנט בשולחן מול הציבור שהגיע לחגוג, ומולו עמדו תלמידים והורים עם שלטים עליהם כתוב "נפתלי בנט, הבטחת תקיים". תושב השכונה שמוכר גם כפעיל במפלגת הבית היהודי, צביקה שכטר, ניגש אל נער בן 14 שהיה בין המוחים, דוחף אדם שעמד לפני הנער ואז סוטר לנער על לחיו הימנית. בסרטון הווידאו נראה הנער כשהוא מחזיק בלחיו והמום מהמעשה. שכטר הורחק מהמקום על ידי אחרים שהיו שם ובנט נראה מסמן בידו הימנית להרגעת הרוחות.

נפתלי בנט
לא מגיב. נפתלי בנט(צילום: צבי לין)

"הזדעזעתי לחלוטין" מספר אביו של הנער לאחר שהגיש תלונה במשטרה, "לא האמנתי שאדם מבוגר יכול להרים יד על נער, לתת לו סטירה. אני מקווה שהשמות הגדולים לא יפעלו להשתיק את הדברים. אני אעקוב אחרי התלונה שהגשתי". הוא הוסיף "הבן שלי לא האמין שדבר כזה יכול לקרות, הוא עדיין בהלם".

"הד הקריות" פנה למשרד החינוך בכדי לקבל התייחסות לאירוע שהתרחש מול עיניו של בנט ובמרחק של כשני מטרים ממנו, אולם משרד החינוך גלגל את תפוח האדמה הלוהט הזה לפתחה של יועצת התקשורת של בנט, ברית פרץ שמסרה "לא מעוניינים להגיב". גם שכטר לא היה מעוניין להגיב לאירוע.

בדוק גם

לא משאירים ילד ברכב. איחוד הצלה

איחוד הצלה בקמפיין למניעת שכחת ילדים ברכב

בעקבות המקרים האחרונים של תינוקות וילדים שנפגעו לאחר שהושארו ברכב, מתנדבי איחוד הצלה כרמל יצאו …

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *