מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / לא למאכל אדם

לא למאכל אדם

מאות קילוגרמים של עופות ללא תיעוד וטרינרי, שתוקפם פג, נתפסו בשבוע שעבר בקרית ביאליק.

הווטרינר הרשותי, ד"ר דוד דדיה, הוזעק לאטליז נעמה ברחוב קרן היסוד בשיחת טלפון שקיבל מאחד התושבים, שבה נאמר, כי במקום מתבצעת פריקת ארגזי עופות מרכב פרטי ללא קירור. בביקורת שערך הווטרינר אומת עניין הסחורה הפגומה. בעל העסק הודה שאכן הביא סחורה ללא תיעוד וטרינרי. הבדיקה העלתה ממצאים חמורים: חלקי עופות והודו שלפי הסימון התקבלו מחברות מוכרות היו פגי תוקף והוצגו למכירה. בנוסף התברר, כי למקום אין רשיון עסק.

בשר לא ראוי למאכל. צילום: דוברות העירייה
הוחרמו 500 ק"ג עופות והודו (צילום: דוברות העירייה)

בעקבות הממצאים, החרים הווטרינר את כל העופות, חלקיהם ובשר הודו במשקל של 500 ק"ג. ראש העירייה, אלי דוקורסקי, חתם על צו מנהלי להפסקת פעילות העסק ל-30 יום.

ד"ר דדיה: "אני מבקש להודות לתושבי העיר על ערנותם. בזמן אמת הם דיווחו על המתרחש ובכך עזרו לנו למנוע את הגעת הבשר, שאינו ראוי למאכל אדם, לשולחנם של תושבי העיר והסביבה. אני פונה לתושבים, להפגין ערנות ולדווח לנו על כל פעילות חשודה בבתי העסק העוסקים במזון. בכך תסייעו לנו לשמור על בריאותכם".

בדוק גם

יניב דרי (צילום: עצמי)

"תקציב בית הספר המנגן בוטל כדי להתנקם בי"

חבר המועצה עו"ד יניב דרי טוען כי כחלק מהרצון לפגוע בו אישית, גם אם על חשבון ילדי העיר ועל חשבון פגיעה באחד הדברים היפים לדבריו שקרו בעיר בארבע השנים האחרונות, קוצץ תקציב בית הספר המנגן לשנת 2018 ובעצם בוטל

דור רונן - 4000 מייל

לראשונה בארץ ובחדרה: תיאטרון ביכורים

מדובר ביוזמה חדשה של המרכז העירוני לאמנויות הבמה והתיאטרון בשיתוף סטודיו במה של פנאי העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *