יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / חדשות מקומיות / החלה בניית איצטדיון הכדורגל בקרית ים

החלה בניית איצטדיון הכדורגל בקרית ים

השבוע יצאו לדרך העבודות להקמתו של איצטדיון כדורגל חדש בקרית ים במקום האצטדיון הוותיק שהוקם ופעל בעיר מזה עשרות שנים.

את האיצטדיון החדש תכנן משרד התכנון דאטום מהנדסים והוא עתיד להיות חלק ממתחם הספורט שלאורך טיילת הפארק שעתידה לקום ממזרח העיר ועד לים שם תתחבר לטיילת החוף העירונית. במקום מתוכננים לקום גם שני מגרשי אימונים, מגרש חניה רחב ידיים, טריבונות לקהל, חדרי הלבשה, חדר כושר ומקלחות.

עבודות להקמת האיצטדיון. צילום: דוברות העירייה
עבודות להקמת האיצטדיון. צילום: דוברות העירייה

בהקמת האצטדיון יושקעו כ- 12 מיליון שקל מרביתם מכספי הטוטו  ורשות מקרקעי ישראל והקמתו צפויה להסתיים עד סוף הקיץ הקרוב. על שטח האצטדיון הישן עתידה לקום  שכונת מגורים חדשה שתאכלס יותר מאלף יחידות יחידות דיור חדשות.

מהלך זה להקמתו של איצטדיון כדורגל חדש המיועד לקידום הספורט בעיר הוא פרי יוזמתו של ראש העירייה, דוד אבן צור, אשר מצא בדרך זו פתרון למחסור בעתודות קרקע בעיר לבניה חדשה. הודות למהלך זה זכתה גם העיר להינות ממתקן כדורגל חדיש ומתקדם בשטח הסמוך לרפאל שבו לא ניתן להקים מבני מגורים אך אין מניעה להקמת מתקן ספורט דוגמת האצטדיון. אבן צור הביע השבוע קורת רוח רבה מתחילת העבודות וציין כי זו זהו מהלך נוספת לפיתוח העיר וטיפוח הפעילות הספורטיבית העירונית.

בדוק גם

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *