יום חמישי , אוקטובר 18 2018
בית / חדשות מקומיות / גביע ווינר בכדורסל ייערך בהיכל עין שרה בנהריה
גביע ווינר סל (צילום: מנהלת הליגה)
גביע ווינר סל (צילום: מנהלת הליגה)

גביע ווינר בכדורסל ייערך בהיכל עין שרה בנהריה

היכל עין שרה בנהריה יארח את גביע ווינר סל בין 26 בספטמבר ל-1 באוקטובר. גביע ווינר סל יתקיים השנה בפעם ה-11, כאשר עד היום זכו בתואר שלוש קבוצות: אליצור אשקלון (פעם אחת), הפועל ירושלים (3 פעמים) ומכבי תל-אביב (6 פעמים), אשר זכתה גם בעונה שעברה.

בגביע ישתתפו שמונה הקבוצות אשר סיימו את העונה שעברה במקומות 1 עד 8. בנוסף, יתקיימו שני משחקי ראווה בהשתתפות שאר ארבע הקבוצות. משחקי רבע הגמר יתקיימו בימים ראשון ושני 26 ו-27 בספטמבר, חצאי הגמר ביום חמישי 29 בספטמבר ומשחק הגמר במוצאי שבת 1 באוקטובר.

גביע ווינר סל (צילום: מנהלת הליגה)
גביע ווינר סל (צילום: מנהלת הליגה)

יו"ר המנהלת שמואל פרנקל: "אנו שמחים לקיים את גביע ווינר סל 2016 בנהריה ומודים לראש העיר ז'קי סבג וליו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי, שהיו הרוח החיה ביוזמה להביא את גביע ווינר סל לעירם. אנו במנהלת הליגה רואים חשיבות עצומה בהבאת הכדורסל לפריפריה ובטוחים שהאולם הנהדר בנהריה יהיה מלא במהלך המשחקים. אחרי פגרה ארוכה אנו מצפים לעונת כדורסל גדולה וקוראים לקהל להגיע מכל רחבי הארץ לנהריה ולהכיר את הקבוצות והשחקנים החדשים לקראת העונה הבאה".

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג: "אני שמח ומברך על ההזדמנות שניתנה לעיר נהריה לארח את גביע ווינר 2016. בראש ובראשונה שלוחה תודתי לראשי מנהלת ליגת ווינר סל שמצאו לנכון והחליטו לקיים את גביע ווינר סל בפריפריה ובכך נתנו הזדמנות לתושבי נהריה והאזור להיות חלק מהמפעל הגדול והחשוב הזה. היכל הספורט המפואר בשכונת עין שרה שנבנה לפני מספר שנים הוא המקום האידיאלי והטוב ביותר לקיים את משחקי גביע ווינר סל, ועל כל אני מזמין את כל תושבי העיר נהריה ותושבי האיזור להגיע למשחקים ולהיות שותפים בחוויה הנפלאה הזאת".

רבע גמר – יום שני 26/9
ראווה: מכבי אשדוד/באר טוביה – הפועל גלבוע/גליל 15:45
מכבי ראשון לציון – מכבי חיפה 18:15
עירוני נהריה – הפועל אילת 20:30

רבע גמר – יום שלישי 27/9
ראווה: הפועל חולון – מכבי קרית גת 15:45
מכבי תל-אביב – בני הרצליה 18:15
הפועל ירושלים – הפועל תל-אביב 20:30

חצי גמר – יום חמישי 29/9
18:15 חצי גמר 1. מנצחת רבע גמר 1 מול מנצחת רבע גמר 4
20:30 חצי גמר 2. מנצחת רבע גמר 2 מול מנצחת רבע גמר 3

גמר  – יום שבת 1/10
20:15 מנצחת חצי גמר 1 מול מנצחת חצי גמר2

בדוק גם

צילום: אילוסטרציה

תלונה במשטרה נגד ראש מועצה אזורית בצפון בחשד להטרדה מינית

האישה, בת 48, טוענת בתלונתה, כי המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי ביישוב שבו היא עובדת, לאחר ישיבה שהתקיימה בהשתתפות ראש המועצה. מקורבים לראש המועצה: "עיתוי הגשת התלונה תמוה. עולה ממנה ריח פוליטי במטרה לנגח את ראש המועצה ולהביא לחיסול הקריירה הפוליטית שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *