בית / קריות / חדשות קריות / בקרוב: תשלום חנייה ברחובות הסמוכים לקריון בקרית ביאליק

בקרוב: תשלום חנייה ברחובות הסמוכים לקריון בקרית ביאליק

בעוד שבועות אחדים ייכנסו לתוקף הסדרי חנייה חדשים ברחובות הסמוכים למרכז הקניון הקריון בקרית ביאליק. על פי ההסדרים החדשים, תוגבל החנייה למי שאינם תושבי הרחובות, לשעתיים בלבד באמצעות מדחנים ואפליקציה חנייה.

רחוב הפלמח, קרית ביאליק. שינויים בהסדרי החנייה. צילום: דורון גולן
רחוב הפלמ"ח, קרית ביאליק. שינויים בהסדרי החנייה. צילום: דורון גולן

זה תקופה ארוכה שהחנייה בשטח הקריון מוגבלת לשלוש שעות חנייה בחינם. עובדי הקריון ומבקרים שהגיעו לזמנים ארוכים יותר חנו ברחובות שעוטפים את הקריון עד אשר החליטה עיריית קרית ביאליק לצבוע את אבני השפה בכחול-לבן, לחייב שימוש במדחנים ולהגביל את שעות החנייה.

התרעומת על מעשה העירייה לא הועילה לכן אלו שמגיעים לקריון לשעות ארוכות גילו את הרחובות הסמוכים: הפלמח, העצמאות, שבטי ישראל ודרך עכו. עד כה היו רחובות אלו ללא מגבלה של זמן חנייה אולם דבר זה עומד להשתנות בקרוב מאוד.

בימים האחרונים חילקה העירייה לדיירי הרחוב הודעות על השינויים הצפויים בהסדרי החנייה ברחובות הללו, באזורים שקרובים לקריון. אבני השפה נצבעו בכחול-לבן, הוצבו תמרורי חנייה חדשים שכרגע עדיין מכוסים ומדחנים הוצבו לאורך הרחובות. בעירייה טוענים כי הסדרי החנייה חדשים נועדו לתת פתרון לדיירי הרחובות שנאלצו להתמודד נגד בעלי המכוניות שתפסו מקומות חנייה לאורך כל היום והלכו לעבודתם בקריון.

על פי הסדרי החנייה החדשים, לדיירי הרחובות יוקצו תווי חנייה על פי כתובת המגורים. למי שאינם מתגוררים ברחובות הללו החנייה תהיה בתשלום באמצעות מדחנים או אפליקציות ייעודיות ותוגבל לשעתיים בלבד. בעירייה מקווים כי הסדרי החנייה החדשים, שכאמור אמורים להיכנס לתוקף בתוך זמן קצר, יקלו על בעיית החנייה של דיירי הרחוב. עובדי הקריון והלקוחות ייאלצו כעת למצוא רחובות אחרים לחנייה ארוכת זמן.

 

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

צילום: עודד קרני

צוללת סגולה: עירוני נהריה הפסידה 80:91 להפועל תל אביב

עירוני נהריה הפסידה אתמול (ראשון) 80:91 בחוץ להפועל תל אביב. זה היה הפסד שני בתוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *