בית / גליל מערבי / אלון בקל מכרמיאל נרצח בפיגוע הירי בתל אביב

אלון בקל מכרמיאל נרצח בפיגוע הירי בתל אביב

 

שני בני אדם נרצחו בצהריים (שישי) ביריות בפאב "סימטא" ברחוב דיזנגוף בתל אביב. אחד הנרצחים הוא אלון בקל (26) מכרמיאל.

בקל גדל בכרמיאל והעתיק את מגוריו לאחרונה לתל אביב. הוא החל לעבוד כמנהל בפאב בו נגמרו חייו.

אבל כבד ירד על העיר ועל כל חבריו וחברותיו של בקל המבכים כי חברם הטוב נרצח בדם קר.

בקל כתב בעמוד הפייסבוק שלו ביום הזיכרון האחרון: "23,320 זה המספר הבלתי נקלט של אותם ואותן גיבורים וגיבורות שנתנו את החיים שלהם בשביל שאנחנו נוכל לחיות כאן. כאן, בארץ ישראל. אותה ארץ אחת, יחידה ומיוחדת. אותה ארץ שחיים בה אנשים מכל הסוגים, הגזעים והמינים.

"אותה ארץ שיש לנו רק אחת כמוה ונעשה ה-כ-ל למענה. זאת אותה ארץ שמלאה בטוב וברע, שיש בה מי שצועק על דייל שימכור לו שוקולד,שיש בה מי שחותך את כולם ברמזור, את זה שידפוק לך את האוטו ולא ישאיר פתק ועוד שלל דוגמאות לישראלי הפחות יפה. ויש בה, אנשים אשר נותנים את כל כולם למענה. את אלה שנותנים יד לחלש, שמחפשים לעשות את הטוב בכל דרכיהם, שעושים ימים כלילות ומתכננים מה ואיך לעשות שיהיה פה יותר טוב לכולנו.
"בשביל אותם גיבורים ובשביל אותה הארץ, אנחנו נתייצב בכל פעם ונעשה את 'ההכי טוב' שלנו בכל קריאה למילואים, גם שזה לא 'בא טוב' לפעמים, בשביל שנהיה הכי מוכנים ומאומנים למערכה הבאה. כשתבוא.

"מי ייתן ועד ליום הזכרון הבא לא יתווסף אפילו עוד שם אחד לרשימת הגיבורים היותר מדי ארוכה הזאת. זמן לקום, להצדיע ולזכור את כולם".

ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר ביקר היום (שבת) בבית המשפחה:״אסון נפל על המשפחה שאותה אני מכיר את באופן אישי. אני יודע שאין מילים אשר ינחמו אותם בשעה כזאת. כל תושבי העיר יחד נחבק אותם חזק וניהיה שם עבורם״.

הלוויתו של אלון בקל תתקיים מחר (ראשון) בשעה: 15.00 בבית העלמין בכרמיאל.

אלון בקל
אלון בקל (צילום פרטי)

 

 

 

בדוק גם

ד"ר אורנה שמחון צילום: אדריאן הרבשטיין

"בבית ספרי הפוליטיקה לא נכנסת"

אומרים שהיא האשה הכי חזקה בצפון,  היא לא מפחדת מעבודה קשה, הצליחה לגרום למשרדי ממשלה לגייס תקציב של 400 מיליון שקלים לבניית קרית ממשלה בנצרת, כזאת שתשרת את כל תושבי הצפון.  היא סוגרת עשור בתפקידה כמנהלת מחוז צפון במשרד החינוך והיא אומרת שמתחילים לראות מהפכה בחינוך בארץ. ד"ר אורנה שמחון, ראיון.  

תחנת משטרת נהריה החדשה  (צילום: רותם כבסה)

נהריה: נעצר פורץ סדרתי לכלי רכב בחוף בננה ביץ'

בעקבות תלונות על פריצת רכבים בחוף הבננה ביץ', שוטרי תחנת נהריה עצרו חשוד בן 34, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *