בית / חדשות / נקבעו מועדי ההלוויות של הטייסים שנהרגו בהתרסקות המסוק

נקבעו מועדי ההלוויות של הטייסים שנהרגו בהתרסקות המסוק

דובר צה"ל מוסר כי הלוויתו של סגן- אלוף (מיל') נעם רון, בן 49 מאורנית, שנהרג הלילה בהתרסקות מסוק בשפלת יהודה תיערך מחר (ד') בשעה 16:00 בבית העלמין במורשה. הלוויתו של רב- סרן (מיל') , בן 31 מהרצליה, תיערך מחר (ד') בשעה 11:00 בבית העלמין הצבאי בהרצליה. דובר צה"ל מעביר את בקשת משפחת פלקסר להימנע מסיקור תקשורתי של הלוויה.

הלילה (שלישי) התרסק מסוק קרב מסוג "צפע" (קוברה) בעת שהיה בטיסת אימון באזור שפלת יהודה. מפקד חיל- האוויר, אלוף אמיר אשל, הורה על הקמת ועדת חקירה חילית.  כמו כן, הנחה מפקד חיל- האוויר על קרקוע מערך הצפע עד לבירור נסיבות התאונה. סמוך לשעה 01:00 בלילה אבד הקשר עם המסוק אשר היה בדרכו מגיחת אימונים חזרה לבסיס פלמחים. כוחות חיפוש והצלה נרחבים בהם מסוקים, כטב"מים וכוחות קרקעיים הוזנקו לאזור ופתחו בחיפושים. סמוך לשעה 05:15 אותרו שרידי המסוק. לא נמצאו ניצולים, במקום מתבצעות פעולות זיהוי. הודעה נמסרה למשפחות.

 

נועם רון ובני משפחתו (צילום: באדיבות דו"צ)
ארז פלקסר (צילום באדיבות דובר צה"ל)

בדוק גם

"המראות באסון השיטפון היו לא פשוטים ואפילו קשים"

רס"ר דותן שרף, מדריך חילוץ ממים זורמים לוחם היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת גליל גולן השתתף …

תוקפים את השריפה. לוחמי האש בפעולה (צילום: עידן חן)

יש לכודים בקומה התשיעית

רב קומות בקרית מוצקין, שטרם אוכלס, שימש השבוע בסיס לתרגיל של לוחמי האש, שדימה שריפה, חילוץ לכודים במנוף גבהים והפעלת מערכות מתקדמות. קצין ההדרכה ל"בלינקר": "הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה, איפה שאנחנו מתאמנים קורים אירועים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *