בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ראש עיריית נצרת עילית: ”כואב לי לראות את לנקרי במצב הזה"

ראש עיריית נצרת עילית: ”כואב לי לראות את לנקרי במצב הזה"

ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו ביקר ביום שלישי השבוע את ראש עיריית עכו שמעון לנקרי בבית החולים נהריה. לנקרי נמצא ביומיים האחרונים בבית החולים לצורך בדיקות מקיפות. אתמול (רביעי) נשאר למשך הלילה להמשך סדרת בדיקות. לנקרי צפוי להשתחרר היום (חמישי). סדרת הבדיקות של לנקרי נקבעה מראש, לאחר שנורה לפני שבועיים מטווח אפס במכוניתו סמוך לצומת מכר. לנקרי סובל מפגיעה בחזה לאחר שקליע חדר לגופו ויצא דרך בית השחי.

שמעון גבסו
מציירים אותנו כמושחתים. גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

גפסו ביקר את לנקרי בבית חולים יחד עם רעייתו. בסיום הפגישה אמר: "גם לתקשורת יש חלק במה שקרה. הם מתירים את דמנו. התקשורת בישראל מציגה ראשי ערים כגנבים ופושעים. מציירים אותנו כמושחתים, שמותר לפגוע בנו, שוכחים שבסופו של דבר אנחנו גם בני אדם עם משפחות".
גפסו הוסיף: "כאב לי לראות אותו ככה, הוא חבר טוב שלי, בחור טוב, הבעיה היחידה שלו היא שהוא שירת בגולני ולא כמוני בצנחנים… מאמין שייצא מזה בריא ומחוזק".

מבית החולים נהריה נמסר: "בהמשך לאירוע שעבר ראש העיר שמעון לנקרי, הוא זומן להמשך בדיקות במועד מוסכם בסיומן צפוי לחזור לביתו".

בעקבות ניסיון החיסול: הרשויות המקומיות ישבתו
ביום ראשון, ה-7 באפריל ישבתו הרשויות המקומיות, ובכללן עיריית עכו למשך שעתיים בין 12:00-10:00, זאת בעקבות אירוע הירי בלנקרי. על פי החלטת מרכז השלטון המקומי, בשעות אלה לא יינתנו שירותים או מענה לאזרחים.

שותפה לכתיבה: רותם כבסה

בדוק גם

גיל ברעם

גיל ברעם נבחר לחבר המנהלת ולהנהלת המנהלת

הישג מכובד למנכ"ל הפועל נצרת עילית. גיל ברעם: "מודה לחברים על האמון שנתנו בי, גם אני לא ציפיתי לכזו תמיכה גורפת"

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

מני נפתלי: "שרפו לי את הרכב"

מהמשטרה נמסר: "סמוך לשעה 1:30 בלילה התקבל דיווח במוקד 100 על עשן שעולה מרכב חונה ברחוב יאנוש קורצא'ק בעפולה. שוטרים ולוחמי אש שהוזעקו למקום כיבו את מקור העשן ופתחו בחקירה ובאיסוף ממצאים מהזירה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *