בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / מקומות ראשונים לשייטים מעכו בתחרות ארצית

מקומות ראשונים לשייטים מעכו בתחרות ארצית

שייטי עכו עם שמעון לנקרי
השייטים הצעירים עם לנקרי (צילום: דוברות עיריית עכו)

הישגים נאים לשייטים מעכו: אביב מלכה ועילאי עטלן, תלמידי כיתה ו' בבית הספר אשכול זכו במקום הראשון בתחרות ארצית של אליפות בתי ספר ימיים. השניים חתרו בקייאק זוגי וגברו על המתחרים האחרים. בתחרות השתתפו כ-400 תלמידים מבתי הספר ברחבי הארץ. התלמידה מיתר חמו (ז') מחטיבת הביניים עלייה שנייה זכתה במקום השני בקטגוריית חתירה בקייאק יחיד והיא הוכתרה כסגנית אלופת הארץ.

הבוקר שלישי התייצבו השייטים הצעירים עם הגביעים בידם בלשכתו של ראש העיר עכו שמעון לנקרי וקיבלו את ברכתו על הישגיהם היפים. בפגישה השתתפו גם ראש מנהל החינוך אורית אסייג, מנהל המרכז לחינוך ימי בעכו אליעזר מורנו ומחנכות התלמידים. לנקרי אמר לתלמידים כי הוא גאה בהם, והוא אף ישמח מאוד אם ישקיעו בענף הספורט ואולי יצליחו להגיע לאולימפיאדה. "אין ספק שאתם ספורטאים מצטיינים", אמר לנקרי לתלמידים, "והבאתם כבוד וגאווה לעיר עכו". מורנו ציין, כי מדובר בהישגים בולטים של תלמידי עכו הזוכים במהלך ימות השנה לליווי מקצועי של המורים למרכז חינוך ימי בעכו. "התלמידים הוכיחו יכולות אישיות גבוהות ואנו פתחנו את השער לים לכל מי שרוצה", הוסיף מורנו.

בדוק גם

כוכבי מיוזיקלי (צילוםן יח"צ)

כוכבי מיוזיקלי מגיעים לעכו

אטרקציות הקיץ ממשיכות בקניון עזריאלי עכו מקבוצת קניוני עזריאלי. בעוד שבוע יתארחו בקניון כוכבי אפליקציית …

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *