מבזקים
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / שרית מולכו, מנהלת פורום נהריה, מספר 2 של וייזר

שרית מולכו, מנהלת פורום נהריה, מספר 2 של וייזר

שרית מולכו
שרית מולכו (צילום: יח"צ)

עכשיו זה רשמי. חבר מועצת העיר אייל וייזר, המתמודד לראשות עיריית נהריה הציב את שרית מולכו, פעילה חברתית בולטת בעיר במקום השני ברשימתו למועצה, במקומה של בלהה גלזברג, שהעבירה את המנדט ותמיכתה לעו"ד אורן סודאי.

וייזר: "החלטתי לחזק משמעותית את הצד החברתי ברשימתנו למועצה. העשייה הרבה אותה הובילה שרית מולכו בנושא החברתי בנהריה הופכת את שיתוף הפעולה בינינו לטבעי. חשוב לי במקביל, להודות לגלזברג על שיתוף הפעולה בשנים האחרונות ובמועצה היוצאת".

מולכו, 36, נשואה פלוס 2, מנהלת כספים במקצועה, יזמה את פתיחת "פורום נהריה" בפייסבוק ומנהלת אותו זה כשנתיים. הכירה את וייזר במהלך המאבק על המתנ"ס העירוני, כאשר מאז, פועלים השניים יחדיו למען ובשביל הציבור הנהרייני. בין השאר, הובילו וייזר ומולכו את המאבק בעד קיום חוק ארוחות מסובסדות בגני הילדים, בעד הכנסת שירות פנגו, פתיחת המעבר התת קרקעי בעין שרה ואת המאבק למען שקיפות עירונית, בפרט בכל הנוגע למועצת העיר.

מולכו: "אייל וייזר הוא מנהיג אמיתי ובן אדם ערכי, יש לו את כל היכולות להוביל את נהריה להיות עיר חזקה ומובילה. אני מכירה את אייל מספר שנים, הוא תמך במאבקים הציבוריים שלנו לאורך כל הדרך וכחבר מועצה ראיתי שטובת הציבור תמיד לנגד עיניו, לפני כל שיקול פוליטי אחר. העשייה של שנינו מוכרת לציבור, זו של אייל כחבר אופוזיציה פעיל ומוביל ושלי כפעילה ציבורית. שנינו הוכחנו כי יש ביכולתנו להוביל עשייה רבה למען הציבור וכראש העיר וכחברת מועצה נעשה עוד הרבה יותר".

בדוק גם

נבו אבוטבול מגוד טאלט (צילום יוסי גנון)

אמן החושים הכי צעיר בישראל

תבחרי מספר", הוא אומר, "אבל שיהיה מספר קשה, לא מאה, מספר בן שלוש ספרות. עכשיו …

צילום אילוסטרציה

משרד הבריאות הורה על הרתחת מים במזרעה, שבי ציון, רגבה ודרום נהריה

הרתחת מים לפני שתייה ובישול בישובים: מזרעה, שבי ציון, רגבה ודרום נהריה עקב קבלת תוצאות …

תגובה אחת

  1. שימו לב רק ששרית מולכו, כמנהלת "פורום נהריה" בפייסבוק, עשתה לייק לזוועה הלא מפוסקת הזאת:
    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=637908832886976&id=100000035957186

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *