בית / גליל מערבי / נהריה / שחייה: קווין מיקוומן ממכבי נהריה שבר שיא

שחייה: קווין מיקוומן ממכבי נהריה שבר שיא

קווין מיקוומן ממכבי נהריה
שיא ישראלי חדש. קווין מיקוומן ממכבי נהריה (צילום: דרור פלג)

שחקני מכבי נהריה זכו בסוף השבוע האחרון ב-8 מדליות (3 זהב, 3 כסף ו-2 ארד), במסגרת השתתפותם באליפות המילניום הבינלאומית שהתקיימה בקרית ביאליק. בתחרויות נטלו חלק שחיינים מצ'כיה, שוויץ, קזחסטן, קפריסין, לטביה וכמובן ישראל. את מכבי נהריה ייצגו באליפות 26 שחיינים ושחייניות.

קווין מיקוומן (14), רשם את ההישג הטוב ביותר כשזכה במקום הראשון במשחה 50 מ' חתירה (24.64 שניות) וקבע שיא ישראלי לגילאי 14. מיקוומן גם קטף את המקום הראשון במשחה 50 מ' פרפר (27.49 שניות).

קתרין שפיר (13) זכתה במקום ראשון במשחה 200 מ' חתירה (02:10.93 דקות), מקום שני במשחה 50 מ' פרפר (30.79 שניות), מקום שני במשחה 100 מ' פרפר (01:07.54 דקות), ומקום שלישי ב-100 מ' חתירה (01:01.28 דקות).

יעל נרודיצקי (בוגרות) סיימה במקום שלישי ב-50 מ' חזה (34.51 שניות).

רביעיית שליחים בגילאי 14 של המועדון, שכללה את קווין מיקוומן, אלון אלפרין, אורן גולובצ'יק ורועי תמיר, הגיעה למקום השני במשחה 4*50 מ' מעורב (01:57.97 דקות).

דרור פלג ממועדון השחייה מכבי נהריה, הביע שביעות רצון רבה מיכולתם של נציגי המועדון באליפות ובירך את הזוכים על הישגיהם.

 

 

 

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *