בית / גליל מערבי / נהריה / רועי חגאי עזב את עירוני נהריה

רועי חגאי עזב את עירוני נהריה

רועי חגאי (צילום: מיכה פישנזון)
מרוצה. רועי חגאי (צילום: מיכה פישנזון)

אחרי אינספור שמועות וספקולציות, עכשיו זה רשמי: אחרי שנתיים בתפקיד, בהן העלה את עירוני נהריה לליגת העל ושרד עמה את עונת הבכורה המחודשת שלה בליגת העל, המאמן רועי חגאי עוזב את נהריה.
בהודעה שפרסם המועדון נמסר: "מועדון הכדורסל עירוני נהריה מבקש להודות למאמן רועי חגאי על שתי עונות בהן אימן את הקבוצה וזכה עימה להישגים. הנהלת המועדון מכבדת את החלטתו של המאמן שלא להמשיך לעונה שלישית ומאחלת לו הצלחה בהמשך דרכו".

חגאי: "עברתי בנהריה שנתיים מדהימות. בעונה הראשונה עלינו לליגת העל ובמהלך העונה השנייה, אחרי שכבר הייתי עם רגל וחצי חוץ לקבוצה, עשינו ניצחון גדול על הפועל ירושלים ומשם, הכל היסטוריה. היו לנו ניצחונות מרשימים על הפועל ת"א, חולון, אילת, ירושלים וראשון לציון, ופספסנו את ההעפלה לפלייאוף העליון בגלל מכת פציעות שפקדה את שחקני הקבוצה. אני גאה בעובדה שקידמנו את רוברט רות'בארט, שהפך להיות סנטר מוביל המאמן, שהגיע לנהריה לפני שתי עונות, במהלכם הצעיד את הקבוצה לליגת העל ושרד עמה את העונה השנייה, אמר: "מיציתי. נהריה תישאר בליבי"

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *