בית / גליל מערבי / נהריה / מקום שני לשייט מאור בן הרוש בשיוט "עמוס"

מקום שני לשייט מאור בן הרוש בשיוט "עמוס"

שייטי מועדון הימיה נהריה, היו עמוסים בסוף השבוע האחרון כשהשתתפו בשלושה תחרויות: שיוט "עמוס" שנערך באשדוד, שיוט "הרצליה" שהתקיים בהרצליה ושיוט במסגרת "אתנה", שהיתה בתל אביב.

שיוט "עמוס" לדגמי לייזר ואופטימיסט, התפרס על פני שלושה ימים והיווה בעצם המשך למבחני איגוד השייט. למרות תנאי מזג אוויר הפכפכים, הצליח השייט מאור בן הרוש (דגם לייזר 4.7), לסיים את השיוט במקום השני. גם שיוט "הרצליה" לדגמי גלשנים נפרס על פני שלושה ימים, והיווה גם הוא המשך למבחני איגוד השייט לדגמי ביק 5, ביק 6.8, ביק 7.8 ודגם אולימפי.

השייטת לינוי גבע, פספסה במעט את מדלית הארד וסיימה את התחרות כשהיא מדורגת במקום הרביעי (בנות, דגם ביק 5). השייטת גאיה רומי סיימה במקום השישי (בנות, דגם ביק 7.8). בהפנינג פרויקט "אתנה", השתתפו קבוצת שייטות וגולשות מהמועדון הנהרייני ונהנו מיום חוויתי במיוחד שכלל פעילויות ספורט שונות.

מנהל המרכז הימי בנהריה משה מור, בירך את השייטים שהשתתפו בתחרויות וציין כי ההישגים הם תוצאה של השקעה והתמדה באימונים. בעקבות הישגיו של השייט בן הרוש בתחרויות האחרונות, הוא צורף למשלחת נבחרת ישראל בשייט שתשתתף באליפות העולם בדגם לייזר 4.7, שתיערך בקיץ הקרוב בהונגריה.

מאור בן הרוש על הפודיום   (צילום: משה מור)
הזמנה לאליפות העולם. מאור בן הרוש על הפודיום (צילום: משה מור)

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *