מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מי יציל את החתולים?

מי יציל את החתולים?

"תצילו את החתולים ברחוב השקד בנהריה", כך מתחננת במשך מספר שנים תושבת הרחוב אביבה אדור, שדורשת מהעירייה לעקר ולסרס את החתולים ברחובה. לדברי אדור, מדובר בעשרות חתולים שעוד מתרבים בקצב מסחרר. הם אינם אוכלים כמו שצריך, מוזנחים עד מאוד, חולים ורעבים. היא מאכילה אותם, כדי שלא יחטטו בפחי זבל.

אילוסטרציה: פנתרמדיה

אדור פנתה מספר פעמים לווטרינר העירוני ולטענתה נאמר לה כי אין תקציב לסרס את החתולים. אדור: "אין כל התייחסות לסביבה. החתולים בתקופת ייחום, החתולות בהריון ועומדות להמליט וזה זוועה. בלילות יש יללות נוראיות. איזו מין עיר זו שהנושא הזה לא אכפת לה? התפקיד של הווטרינר הוא לדרוש לתקציב. כמובן שאסור להרעיל חתולים, אז למה לא לסרס ולעקר. אי אפשר לשתוק יותר".

מעיריית נהריה נמסר בתגובה: "העירייה עושה מאמצים להסדרת התקציב הנדרש לצורך טיפול בבעיה ותחל בעיקורים בקרוב. ראוי לציין שהמטרד נוצר כתוצאה מהאכלת חתולים על ידי התושבים ועל פי פסיקת בג"ץ, אסור לעירייה לפנות חתולים אלא לעקרם בלבד ולהחזירם למקומם"

 

בדוק גם

(צילום: מנהלת הליגה)

הפסד רביעי ברציפות לנהריה לאחר הפסד 96:88 לנס ציונה

עד לאן עירוני נהריה תגיע השנה? בקצב הזה נראה שלמקום האחרון בטבלה ממנו חוזרים לליגה …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *