יום שלישי , ינואר 22 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ל"ג בעומר בנהריה: העירייה תספק קרשים ומדורות לחוגגים
ל"ג בעומר (צילום: רותי ברמן)
מדורת ל"ג בעומר (צילום: רותי ברמן)

ל"ג בעומר בנהריה: העירייה תספק קרשים ומדורות לחוגגים

המנהג הוא שלקראת  ל"ג בעומר, ילדי ישראל יוצאים אחר הצהריים לאתרי בנייה ולמוקדים נטושים על מנת לאסוף קרשים למדורה. ג'קי סבג ראש עיריית נהריה אומר כי: "מדובר בסכנת נפשות. ילדים מסכנים את עצמם ואת חבריהם על מנת לאסוף קרשים שלעיתים יש בהם מסמרים או מפגעים אחרים וכל זה על מנת להדליק מדורה לכבוד החג. על כן החלטנו לפני מספר שנים בעירייה לשים לכך סוף ואנו דואגים כל שנה למספר מוקדי פעילות ברחבי העיר שם ניתן להגיע למדורה מסודרת, עם קרשים איכותיים, גידור ותאורה."

ל"ג בעומר (צילום: רותי ברמן)
מדורת ל"ג בעומר (צילום: רותי ברמן)

השנה ל"ג בעומר יצוין בערב יום רביעי 6.5.2015 העירייה קוראת לתושבי העיר להגיע למוקדים ולהדליק את מדורתם שם, במקום מגודר ומאובטח עם קרשים איכותיים.

בכל מוקד תחלק העירייה קרשים למען החוגגים. המוקדים נבחרו מראש בסיורים מוקדמים שנערכו בעיר. העירייה מבקשת מהתושבים לשמור על כללי הבטיחות בכל מה שנוגע לאש. "אני מאחל לכל תושבי ישראל ותושבי נהריה בפרט, חג ל"ג בעומר שמח, נעים ובעיקר בטוח", הוסיף סבג.

 

 

בדוק גם

מפגש מנהלים בעיריית נהריה (צילום באדיבות העירייה)

מסכמים שנת לימודים בעיריית נהריה

השבוע נערך מפגש מסכם בין כל מנהלי מוסדות החינוך בעיר לראש העירייה ז'קי סבג. הוא עדכן כי נשלחה בקשה למשרד החינוך לחידוש מבנים בגני ילדים ובבתי הספר בעלות של 1,754,000 שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *