בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בלעדי: תושבת נהריה מואשמת בתקיפת שוטרת

בלעדי: תושבת נהריה מואשמת בתקיפת שוטרת

לבית משפט השלום בעכו הוגש לאחרונה כתב אישום נגד תושבת נהריה, בת 56. היא מואשמת כי רכבה על אופנוע ללא רשיון נהיגה ואף תקפה שוטרת בעת שהורתה לה לעצור בצד הדרך.

מכתב האישום עולה כי בחודש יוני בשנה שעברה, בשעה 10:00 בבוקר, רכבה הנאשמת על אופנועה בשדרות הגעתון בנהריה. בצומת רחוב הרצל, הורתה לה שוטרת לעצור בצד הדרך וביקשה ממנה רשיון נהיגה. אז התברר כי רשיונה של הנהגת נפסל בשנת 2009. אז, על פי כתב האישום, החלה הנאשמת לגדף ולתקוף את השוטרת.

מכתב האישום: "השוטרת, שזיהתה את הנאשמת כפסולה לנהיגה, ביקשה מהנאשמת לכבות את הקטנוע ולהראות לה רשיונות ותעודת זהות. הנאשמת ירדה מהקטנוע, סירבה להציג את המסמכים המבוקשים בפני השוטרת, אמרה לשוטרת שהיא הולכת וניגשה לקטנוע במטרה להסתלק מהמקום.

"השוטרת ניגשה לקטנוע והוציאה את המפתח ממנגנון ההדלקה שלו. בתגובה לכך זינקה הנאשמת על השוטרת, העיפה את האוזנייה שהיתה באוזנה של השוטרת, את הכובע המשטרתי ואת פנקס הדוחות שהחזיקה בידה". עוד נטען בכתב האישום, כי הנאשמת דחפה את השוטרת, אחזה בזרועה השמאלית וצבטה אותה בחוזקה. לשוטרת נגרם שטף דם פנימי. בנוסף, נטען, הנאשמת קיללה את השוטרת וקראה לעברה "זונה", "בת זונה", "זבל" ו"מי את בכלל.

הנהגת מואשמת בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, העלבת עובד ציבור, הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו, נהיגה בזמן פסילה ונהיגה ללא ביטוח.

בדוק גם

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

בג"צ חקירת שוחד הבחירות בנהריה: האם המסמך הסודי יטרוף את הקלפים?

הפרקליטות הודיע בבג"צ כי חקירת ראש עיריית נהריה ז'קי סבג נמצאת בסדר עדיפות גבוה והעותרים משכו את העתירה

נאור אלבז. צילום: דניאל אליאש

נאור רוצה לחיות

נאור אלבז מבוסתן הגליל נלחם על חייו. גידול סרטני בראשו לקח את ראייתו כבר בגיל  עשרה חודשים. …

תגובה אחת

  1. צריכים לאסור את ה עברינית לזמן של לא פחות …10.. ליתקוף איש ציבור איזה זבל של אישה כמו שגידלו אותה כך היא מתנהגת עונש חמור לתת לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *