בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בלעדי: תושבת נהריה מואשמת בתקיפת שוטרת

בלעדי: תושבת נהריה מואשמת בתקיפת שוטרת

לבית משפט השלום בעכו הוגש לאחרונה כתב אישום נגד תושבת נהריה, בת 56. היא מואשמת כי רכבה על אופנוע ללא רשיון נהיגה ואף תקפה שוטרת בעת שהורתה לה לעצור בצד הדרך.

מכתב האישום עולה כי בחודש יוני בשנה שעברה, בשעה 10:00 בבוקר, רכבה הנאשמת על אופנועה בשדרות הגעתון בנהריה. בצומת רחוב הרצל, הורתה לה שוטרת לעצור בצד הדרך וביקשה ממנה רשיון נהיגה. אז התברר כי רשיונה של הנהגת נפסל בשנת 2009. אז, על פי כתב האישום, החלה הנאשמת לגדף ולתקוף את השוטרת.

מכתב האישום: "השוטרת, שזיהתה את הנאשמת כפסולה לנהיגה, ביקשה מהנאשמת לכבות את הקטנוע ולהראות לה רשיונות ותעודת זהות. הנאשמת ירדה מהקטנוע, סירבה להציג את המסמכים המבוקשים בפני השוטרת, אמרה לשוטרת שהיא הולכת וניגשה לקטנוע במטרה להסתלק מהמקום.

"השוטרת ניגשה לקטנוע והוציאה את המפתח ממנגנון ההדלקה שלו. בתגובה לכך זינקה הנאשמת על השוטרת, העיפה את האוזנייה שהיתה באוזנה של השוטרת, את הכובע המשטרתי ואת פנקס הדוחות שהחזיקה בידה". עוד נטען בכתב האישום, כי הנאשמת דחפה את השוטרת, אחזה בזרועה השמאלית וצבטה אותה בחוזקה. לשוטרת נגרם שטף דם פנימי. בנוסף, נטען, הנאשמת קיללה את השוטרת וקראה לעברה "זונה", "בת זונה", "זבל" ו"מי את בכלל.

הנהגת מואשמת בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, העלבת עובד ציבור, הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו, נהיגה בזמן פסילה ונהיגה ללא ביטוח.

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

תגובה אחת

  1. צריכים לאסור את ה עברינית לזמן של לא פחות …10.. ליתקוף איש ציבור איזה זבל של אישה כמו שגידלו אותה כך היא מתנהגת עונש חמור לתת לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *