יום שבת , ינואר 19 2019
בית / גליל מערבי / נהריה: 33 אלף לייקים לפוסט שכתבה תושבת העיר לביבי נתניהו
טלי עוז אלבו
המטרה היא באמת לשנות משהו. טלי עוז אלבו

נהריה: 33 אלף לייקים לפוסט שכתבה תושבת העיר לביבי נתניהו

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, כנראה לא יישכח בתקופה הקרובה את תושבת נהריה, טלי עוז- אלבו.

בעקבות הגזרות הכלכליות החדשות שפורסמו בסוף השבוע,  טלי עוז- אלבו תושבת נהריה בשנות ה- 30 לחייה העלתה באופן ספונטני אתמול (שבת) סטטוס על הקיר של ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו בפייסבוק, שזכה  ל- 33 אלף לייקים ו-1584 תגובות.  24 שעות לאחר מכן היא מוצפת בפניות מאזרחים בכל חלקי הארץ, עיתונאים וארגונים שקוראים לה לעשות מעשה.

אלבו ילידת נהריה, בעלים של חברת שיווק באמצעות רשתות חברתיות, הצליחה לגרום בסוף השבוע האחרון לרעידת אדמה ברשת. היום, (א') בשיחה עם בלינקר היא מספרת: "זה לא ייאמן אני באמת בשוק טוטאלי. לא האמנתי שזה יגיע לרמות כאלה אבל בהחלט ברור לי שכולם רוצים שינוי.

"המטרה שלי היא באמת לשנות משהו בחברה. אני מוצפת בפניות ואת המהפכה הזאת אסור לעצור. אני כמעט יממה ללא שינה ולכן הקמתי קבוצה,  שנקראת – האזרח הקטן והיא עבור כולנו האזרחים שנמאס להם.

"ידעתי שאני לא לבד במציאות הזאת, ראיתי את האנשים ברחובות בקיץ שעבר ובקיץ הזה, אבל כשזה נוגע למילים שלי זה גורם לי לרעד פנימי, להתרגשות, לידיעה שאני לא לבד. יש המונים שחווים את המציאות וחשים כמוני וזה מנחם לדעת את זה, כי מהפכות מתחילות מלמטה".

טלי עוז אלבו
המטרה היא באמת לשנות משהו. טלי עוז -אלבו

כך כתבה טלי עוז -אלבו אתמול לראש הממשלה נתניהו:

"היי ביבי. מה שלומך? אני האזרח הקטן. מלבד היותי אזרח קטן אני גם מנהלת עסק לשיווק באינטרנט והאמת? אני לא מקנאה במי שמנהל לך את הדף פה ביום כזה. לא קל! (זה בלי ציניות) אני פה רק כדי להגיד לך משהו קטן לגבי מה שאמרת אתמול על "אין ארוחות חינם" אז רק רציתי להגיד לך שמיום שסיימתי צבא (שזה בערך לפני 18 שנה) ותרמתי את חובתי למדינה באהבה, אני פשוט יושבת רגל על רגל ומחכה כל יום לשעה 13 בצהריים.

למה? כי אני יודעת שאז תדפוק לי בדלת ואני אפתח, ואתה תגיש לי את ארוחת החינם שלי! איזה כיף הא? כי אני 18 שנה לא עשיתי כלום. רק ישבתי וחיכיתי לארוחת החינם שלי. אני לא משלמת הון כסף על חינוך ילדי (חוק חינוך חינם הא?), אני לא הקמתי עסק במדינת ישראל ומשלמת מיסים מפה ועד הונוללו. אני לא שילמתי את התארים שלי באונ' ע"י זה שעבדתי ב3 עבודות במקביל (כי מה לעשות ההורים שלי לא יכלו לממן אותי, הם עניים), אני לא קורעת את התחת שלי כדי לשלם כל חודש שכירות ביחד עם בעלי ולגדל את ילדינו.

והיי אנחנו לא גרים במרכז תל אביב. אנחנו גרים בפריפריה בשם נהריה. אפילו יש פה הקלות במס ואנחנו לא מצליחים להתחיל את החודש בלי מינוס מטורף בחשבון הבנק. אז תעלה מיסים. זה שטויות בשבילי. אני במילא לא קונה סיגריות. האלכוהול עוזר לי בכל ערב דווקא להירגע מתלאות היום פה במדינה (אז קצת חבל שאתה מעלה מחיר לזה), ולגביי הדלק באוטו, לא נורא אני לא אסע באוטו יותר אבל היי בעצם גם לא ברכבת ובאוטובוס (כי גם הם יעלו מחירים בבת אחת באם תעלה מחירים לדלק), אז לא נורא אני ארכוב על אופניים גם לפגישות שלי מנהריה לתל אביב (קצת ספורט לא יזיק).

לגבי המעמ, בקטנה לגמריי, זה שטויות בשבילי לשלם את המעמ, אז הוצאתי כמה חשבוניות לתשלום החודש ללקוחות שלי, לא נורא שהוצאתי 16% מעמ ובפועל עד שהם ישלמו לי זה כבר יהיה 17% ואני אספוג את הפער הזה. לא נורא גם שיעלו מחירים בסופר על כל הסחורות אז ניקח עוד הלוואה מהבנק מקסימום ונשלם להם עוד ריבית, הרי זה בדיוק העניין – הבנקים פה כדי להרוויח לא? מגיע להם! אני כולה מעמד ביניים שאוכלת ארוחות חינם. תודה ביבי".

 

בדוק גם

סכנה לציבור. משרדי מס הכנסה נתניה (צילום: רותי ברמן)

מעלימי ההכנסות מחדרה נתפסו במבצע מיוחד של מע"מ

בשבוע שעבר עובדי מע"מ התפרסו בכל הארץ במבצע ארצי שהתמקד הפעם בענף ההובלות וכלל גם …

2 תגובות

 1. יוסי לוין

   כה אמר המלך ביבי לנתיניו, שחלק גדול מדי מהם, חסידים שוטים וממשיכים להעריץ אותו לשבחו ולהללו.
  והוא ביבי ממשיך לתחמן ולשקר, האיש שהתפרסם עליו (לא אחת) על ארוחות, אירוחים בבתי-מלון מפוארים שלא תמיד יצאו מכיסו הפרטי, טיסות במטוסים פרטיים של חברים מיליארדרים, והוא נוזף ומזהיר אותנו "הנתינים" שזהו נגמר, לא יהיו יותר (לנו בלבד) ארוחות חינם.
  עד שרוב הציבור לא יקלוט ויפנים, שהכיבוש המתמשך 45 שנה, הוא הוא הסרטן הממאיר, שיחסל אותנו כלכלית ודמוגרפית.
  1968 שפכו וקברו ממשלות ישראל (בעיקר בהנהגת הליכוד ואהוד ברק) בשטחים הכבושים מיליארדי דולרי (ישנם כלכלנים הנוקבים ב-110 מיליארד דולר) וזאת עבור כ-חמישה אחוז מכלל תושבי ישראל. ואשר לא מוסיפים מאומה לביטחון המדינה, אלא מהווים נטל ביטחוני וכלכלי, וסלידת מרבית מדינות העולם מאיתנו!
  במקום להמשיך ולנסות להגיע להסדר (לא פתרון סופי) מעדיפים לבזבז מיליארדים על התחמשות ומיגון עצמנו לדעת, (מקלט אטומי לנבחרים, כפות ברזל ועוד)
  העיקר שנמשיך לשלוט בפלשתינאים, וחלילה לא להרגיז את המתנחלים-להזכירכם כ-5% מתושבי ישראל כולה.
  הגיע הזמן שתפנימו, שלמדינה אין כסף "לשטויות " ולדרישות המוגזמות" שלכם.
  לביבי ושטייניץ יש הוצאות כספיות חשובות יותר ושתמיד, אבל תמיד, יימצאו התקציבים הדרושים לצרכים של "המגזר הנבחר"
  ולא אני לא מתכוון לטייקונים, אלא למתנחלים!
  להלן דוגמאות "חמות"
  הוצאות של מאות אלפי שקלים, על אבטחת "ביקורם" של מתפללים הזויים בקבר שיי'ח המוכר יותר כ"קבר יוסף"
  מציאת תקציב של כ-50 מיליון ש"ח עבור אוניברסיטה מיותרת באריאל, בעוד שאר המוסדות האקדמיים "לא גומרים את החודש".
  ש כסף לכבישים "עוקפים" ,כבישים מיותרים וכבישי אפרטאייד, האסורים לנסיעת פלשתינאים !
  ביבי הבטיח שיימצא הכסף הציבורי עבור הפרויקט ההזוי ל-ניסור והעברת בתי-האולפנה שנולדו בחטא ובמימון ציבורי.
  אם תופעה זו לא תצטמק או תופסק, לא יהיה לכם עתיד במדינה !
  בכאב
  יוסי לוין (בן 66 דור שמיני בארץ-ישראל) שמעריך בצער שתוך כ-30 שנים מדינת ישראל לא תמשיך להתקיים כ-"מדינה יהודית, חילונית ודמוקרטית"

 2. העיקר ב.מ.וו שהם בחרו לעצמם וכל הטיולים בעולם והילדים שלהם שחיים חיי עושר בלי להתאמץ לנו אין את האפשרות להפגין כי אין לנו את היכולת לבזבז ימי עבודה וזה יתבטא במשכורת כל שקל נחשב הם אוכלים על חשבוננו נוסעים על חשבוננו חיים כמו שהם חיים על חשבוננו ואם תיערך בדיקה מקיפה בממשלה יש אוכלי ארוחות חינם אנחנו משלמים על כל ארוחה מר ביבי נתניהו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *