בית / גליל מערבי / מעלות / עבאס סואן חתם למאמן סקציה מעלות

עבאס סואן חתם למאמן סקציה מעלות

סקציה מעלות החתימה את עבאס סואן למאמנה בעונה הקרובה. סואן (45), כדורגלן עבר בבני סכנין, מכבי חיפה ונבחרת ישראל, שימש בשנים האחרונות בתפקיד המנהל המקצועי במחלקת הנוער של סכנין. תקופה קצרה אף שימש כעוזר מאמן בקבוצה הבוגרת של בני סכנין.

סואן: "אני שמח ונרגש לאמן במועדון מסודר כמו סקציה מעלות עם תרבות ארגונית וניהולית גבוהה ועם שאיפות להצלחה ולהישגים".

מנהל מדור הספורט העירוני, עידן כפיר: "עשינו סבב פגישות עם מספר מועמדים לתפקיד ועבאס הכי הרשים אותנו. אנחנו מקווים שכמו שהוא היה שחקן גדול, ככה הוא יהיה גם כמאמן, ויוביל את מעלות להצלחה ולהישגים".

יו"ר הקבוצה שלומי בן איבגי, בירך גם הוא על החתמתו של המאמן ואיחל לו הצלחה. מי שעמד מאחורי המהלך להבאתו של סואן למעלות, הוא מחזיק תיק הספורט בעיריית מעלות, ליאור לסרי, שגם הבטיח להמשיך ולתמוך בקבוצה ולסייע לה מבחינה תקציבית.

מאמן חדש לסקציה מעלות. עבאס סוואן מתקבל על ידי לסרי, בן איבגי וכפיר צילום: באדיבות עידן כפיר
מאמן חדש לסקציה מעלות. עבאס סוואן מתקבל על ידי לסרי, בן איבגי וכפיר
צילום: באדיבות עידן כפיר

המאמן גל שלמה, שהיה בעונה שעברה מנהל מקצועי במחלקת הנוער ובמהלך העונה הוזעק להציל את הקבוצה מירידה ועשה זאת בהצלחה, אמר: "קודם כל, אני מאחל למעלות הצלחה. יש שם אנשים טובים. לא נפגעתי ולא התאכזבתי, כי לצערי, ככה הכדורגל הישראלי מתנהל. אין מה לעשות, אצלנו מודדים אנשים לפי קשרים ולא לפי כישורים או הישגים והצלחות. כואב לי רק על מחלקת הנוער של מעלות. התחלנו תהליך שכעת נעצר. כל שנה בונים שם משהו ושנה לאחר מכן מפרקים. ככה, הם לא יתקדמו לשום מקום".

בינתיים, מונה שלמה למנהל הטכני במחלקת הנוער של הפועל חיפה.

 

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *