מבזקים
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / מעלות: נפרדים מחברי המועצה היוצאת

מעלות: נפרדים מחברי המועצה היוצאת

ביום שני השבוע התקיימה במעלות-תרשיחא ישיבת מליאה בהרכב המועצה הישנה, במטרה להיפרד מחברי המועצה היוצאים. נודע, כי הישיבה התקיימה באווירה חיובית ומכובדת. ראש העירייה שלמה בוחבוט הודה לחברי המועצה היוצאת והביע תקווה כי גם לאחר סיום כהונתם ימשיכו לעסוק בפעילות מסורה למען הציבור.

באותה ישיבה אושרה ההצעה להקמת ועדה מקומית עצמאית לתכנון ובנייה עבור מעלות-תרשיחא (עד לא מזמן מעלות-תרשיחא הייתה תחת ועדה מרחבית מעלה נפתלי – ת"פ).

ומה עם הקואליציה?
במעלות-תרשיחא, כך נראה, לא ממהרים לשום מקום. נודע, כי סיעת מת"ש בראשותו של בוחבוט הקימה צוות משא ומתן שפנה לכל הרשימות הנכנסות, למעט זו של ארקדי פומרנץ. כל הרשימות אליהן פנה הצוות הביעו נכונות להיות שותפות בקואליציה ולהצטרף לעשייה.

פומרנץ עצמו מתכנן להגיש ערעור על תוצאות הבחירות. פומרנץ אמר לעיתון "צפון-1": "אני מתמקד בינתיים בעתירה. לאחר מכן נראה מה קורה עם הרכבת קואליציה".

במועצת העיר יישבו 13 חברים: סיעת מת"ש של בוחבוט עם חמישה מנדטים, מעלות ביתנו של פומרנץ עם שלושה מנדטים, בל"ד עם שני מנדטים, סיעת אחווה ושיתוף בראשות איימן שנתאי עם מנדט אחד, ש"ס עם מנדט אחד, ומח"ל (הליכוד) בראשותו של ליאור לסרי, אף היא עם מנדט אחד.

לסרי אמר השבוע: "הצוות שלי נפגש עם הצוות של בוחבוט, אבל כרגע לצורך היכרות, לא נחתם משהו קונקרטי. אני כרגע לא רוצה להתייחס לקואליציה. הדברים לא סגורים ולכן אני לא יכול לשקול את זה. כשיהיה מה להגיד אני אגיד. אני לא מסתיר".

הדברים לא סגורים. לסרי (צילום: תאיר פז)
הדברים לא סגורים. לסרי (צילום: תאיר פז)

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *