יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / מעלות: נפרדים מחברי המועצה היוצאת

מעלות: נפרדים מחברי המועצה היוצאת

ביום שני השבוע התקיימה במעלות-תרשיחא ישיבת מליאה בהרכב המועצה הישנה, במטרה להיפרד מחברי המועצה היוצאים. נודע, כי הישיבה התקיימה באווירה חיובית ומכובדת. ראש העירייה שלמה בוחבוט הודה לחברי המועצה היוצאת והביע תקווה כי גם לאחר סיום כהונתם ימשיכו לעסוק בפעילות מסורה למען הציבור.

באותה ישיבה אושרה ההצעה להקמת ועדה מקומית עצמאית לתכנון ובנייה עבור מעלות-תרשיחא (עד לא מזמן מעלות-תרשיחא הייתה תחת ועדה מרחבית מעלה נפתלי – ת"פ).

ומה עם הקואליציה?
במעלות-תרשיחא, כך נראה, לא ממהרים לשום מקום. נודע, כי סיעת מת"ש בראשותו של בוחבוט הקימה צוות משא ומתן שפנה לכל הרשימות הנכנסות, למעט זו של ארקדי פומרנץ. כל הרשימות אליהן פנה הצוות הביעו נכונות להיות שותפות בקואליציה ולהצטרף לעשייה.

פומרנץ עצמו מתכנן להגיש ערעור על תוצאות הבחירות. פומרנץ אמר לעיתון "צפון-1": "אני מתמקד בינתיים בעתירה. לאחר מכן נראה מה קורה עם הרכבת קואליציה".

במועצת העיר יישבו 13 חברים: סיעת מת"ש של בוחבוט עם חמישה מנדטים, מעלות ביתנו של פומרנץ עם שלושה מנדטים, בל"ד עם שני מנדטים, סיעת אחווה ושיתוף בראשות איימן שנתאי עם מנדט אחד, ש"ס עם מנדט אחד, ומח"ל (הליכוד) בראשותו של ליאור לסרי, אף היא עם מנדט אחד.

לסרי אמר השבוע: "הצוות שלי נפגש עם הצוות של בוחבוט, אבל כרגע לצורך היכרות, לא נחתם משהו קונקרטי. אני כרגע לא רוצה להתייחס לקואליציה. הדברים לא סגורים ולכן אני לא יכול לשקול את זה. כשיהיה מה להגיד אני אגיד. אני לא מסתיר".

הדברים לא סגורים. לסרי (צילום: תאיר פז)
הדברים לא סגורים. לסרי (צילום: תאיר פז)

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *