יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / גליל מערבי / מושבים וקיבוצים / ואחרי הסיבוב בעולם, שי גבריאל מסתובב בקניון

ואחרי הסיבוב בעולם, שי גבריאל מסתובב בקניון

רק לפני רגע הוא עוד היה אלמוני, אבל עכשיו אחרי הגמר הגדול של המירוץ למיליון, שי גבריאל הוא כוכב, היות והוא הזוכה המאושר בעונה הרביעית של התכנית סוחפת הרייטינג הזו. אבל לא משנה מה יהיה איתו ולאן עוד יגיע, לשי יש הרבה חברים בצפון. בכל זאת, הרבה לפני שכל המדינה ראתה אותו גובר על משימות קשות, רץ על בולי עץ ומטפס על מנופי ענק, שי היה ועודנו  תושב עין יעקב ופרצוף מאוד מוכר בסביבה. השבוע הוא הגיע עם אשתו והילדים לבילוי אביבי בקניון צים סנטר במעלות, ובמקרה נתקל במכר ותיק ליד 'דוכן התכשיטים של שירן'.

שי גבריאל זוכה המירוץ למיליון בקניון צים סנטר מעלות (צילום: שירן ויסקין)
שי גבריאל זוכה המירוץ למיליון בקניון צים סנטר מעלות (צילום: שירן ויסקין)

למרות הסקרנות נשמור את אפנו במקומו ולא נדחוף אותו , לכן אנחנו מנועים מלספר אם שי רכש או לא רכש תכשיט בדוכן, אך מכיוון שזה עתה זכה במיליון שקל, הפרס האדיר של התכנית, אנחנו יכולים להניח שהוא מחפש מתנה יוקרתית עבור האישה שהשאיר בבית וחכתה לו נאמנה, בזמן שהוא 'טייל' מסביב לעולם ובדרך הפך למפורסם שכזה.

בדוק גם

דריסה באזור קניון חוצות - צילום מדא

הולכת רגל נפגעה מאוטובוס בכרמיאל, מצבה בינוני

בשעה 13:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על הולכת רגל שנפגעה מאוטובוס …

ד"ר אורנה שמחון צילום: אדריאן הרבשטיין

"אין בליבי כעס, רק אכזבה"

אני לא מרגישה תחושה של כישלון או של החמצה, זו לא אני אשמה. מי שקיבל את ההחלטה, צריך לשאת ברגשי האשם". ימים קשים עוברים על מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון בכובעה השני כמנכ"לית הטלוויזיה החינוכית, שהחשיכה לאחרונה את המסך ושלחה את העובדים הביתה. בראיון לרגל פתיחת שנת הלימודים היא פורשת את משנתה החינוכית, מדברת על תשלומי הורים וגם על טרנד החינוך האלטרנטיבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *