יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בית המשפט: לא תתקיים ישיבת מועצה במעלות תרשיחא עד לדיון בעתירתו של ברדא 

בית המשפט: לא תתקיים ישיבת מועצה במעלות תרשיחא עד לדיון בעתירתו של ברדא 

בבית המשפט המחוזי בחיפה  נערך ביום שלישי דיון בבקשה של חבר מועצת העיר במעלות תרשיחא יוסי ברדא למתן צו ביניים כנגד הדחתו ממועצת העיר.
תזכורת:  ראש העירייה שלמה בוחבוט  הודיע בשבוע שעבר כי הדיח את ברדא ממועצת העיר לאחר שלטענתו לא השתתף בשלוש ישיבות מועצה רצופות כחוק, ובמקומו מונה חבר המועצה שמעון ביטון.  יצוין כי ביטון לא הושבע לחבר מועצת עיר.  ברדא עתר לבית המשפט לעניינים מנהליים בחיפה והגיש בקשה לצו ביניים שיעצור את החלטתו של בוחבוט עד למועד הדיון בעתירה.  סגן נשיא בית משפט רון סוקול שדן בבקשה, פסל את עצמו מהתיק לאחר שהתברר במהלך הדיון כי בני משפחתו של ברדא מוכרים לו.
עו"ד יוסי ברדא צילום: אדריאן הרבשטיין
עו"ד יוסי ברדא צילום: אדריאן הרבשטיין
החלטה בבקשה לצו הביניים ניתנה ביום רביעי בבוקר. בהחלטה נכתב כי המשיבים (עיריית מעלות, ר"כ) מסכימים  שהדיון בבקשה לצו ביניים והדיון בעתירה לגופה יישמעו יחדיו במועד קרוב.  לשאלת בית המשפט הסכימו המשיבים כי גם עד לדיון שייקבע לא תכונס ישיבת מועצת עיר.  השופט סוקול כותב: "בשים לב להצהרות המשיבים, איני מוצא מקום ליתן צו ביניים. טענות הצדדים לרבות הטענות בדבר המועד בו נכנסה הודעת ראש העיר על הפסקת החברות במועד לתוקף יישמעו ביחד עם הדיון בתיק העיקרי".
עוד כתב השופט: "בשל היכרותי עם העותר (ברדא, ר"כ) ומשפחתו, לא אמשיך לדון בתיק והדיון יועבר לשופט רניאל שיקבע מועד דחוף לדיון בעתירה". על פי החלטת שופט, עיריית מעלות תגיש תגובתה לעתירה עד 1 במרס 2018.

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *