מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שלומי: סיפור מלא קציצות

שלומי: סיפור מלא קציצות

לפני כחודש החליט דייר ברחוב נוף הרים בשלומי לפתוח דוכן פלאפל. עד כאן הכל בסדר גמור, הרי ישנה מטרה לקדם עסקים קטנים. אלא שהדוכן נפתח על מדרכה של אחד מבנייני המגורים, וכאן מתחילה הבעיה.

דיירת שמתגוררת ברחוב סיפרה ל"צפון-1", כי החל משעות הערב המוקדמות מתחילים לארגן את המקום. מניחים שולחנות וכיסאות ברחבת הבניין, חוטי חשמל מורדים מדירתו הפרטית של מפעיל הדוכן ומונחות מכונות הברד והפלאפל.

פלאפל
"אם שכנה שלי עושה מופלטות, אז מחר היא תוכל לפתוח דוכן ולמכור אותן?" (צילום אילוסטרציה)

הדיירת מוסיפה, כי רבים נוהרים למקום ויושבים סביב שולחנות שמוצבים ברחבת הבניין. לדבריה, בין המגיעים גם עובדי מועצה. "מגיעים אנשים כבר מהשעה שבע_שמונה בערב, והחגיגות במקום נמשכות עד אחרון הלקוחות, וזה יכול להיות גם בחצות. הרעש מאוד מפריע לדיירי הסביבה, אבל הם לא מתלוננים כי הם רואים שעובדי מועצה יושבים שם. זה לא בסדר. משהו כאן לא תקין".

בעמוד הפייסבוק  "שלומי שלנו", המאפשר, כעניין שבשגרה פרסומי עסקים מקומיים, מופיע גם פרסום של דוכן הפלאפל האמור. בפרסום מוגדר הפלאפל כ"חוויה קולינרית טעימה".

הדיירת: "אני גרה באזור. קניתי לא מזמן בית פה, והערך שלו יורד כשרואים מה קורה פה בערב. ומה עכשיו? כל אחד שירצה יוכל לפתוח לו עסק ברחבת הבית? אם שכנה שלי עושה מופלטות, אז מחר היא תוכל לפתוח דוכן ולמכור אותן? ומה איתנו? השכנים? אנחנו צריכים לסבול את הרעש וההמולה עד השעות המאוחרות?".

ניסינו לקבל תגובה מבעלת הדוכן, המצוינת בפייסבוק כמפעילה שלו. התקשרות עם המספר הרשום בפרסום הביאה אותנו לאשה שטענה בתוקף: "זו לא אני. יש מישהי עם אותו שם כמו שלי, מישהו מסתלבט על חשבוני בפייסבוק?…".

ממועצת שלומי לא התקבלה תגובה.

 

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *