מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אורח הכבוד ביום העצמאות בפריז: גלעד שליט

אורח הכבוד ביום העצמאות בפריז: גלעד שליט

אורח הכבוד של חגיגות יום העצמאות ה-65 של מדינת ישראל בצרפת יהיה גלעד שליט , שישתתף באירוע המרכזי שיערך בערב יום העצמאות באולם "פאלה דה קונגרס דה פריז" בחסות שגריר ישראל בצרפת יוסי גל, ראשי הארגונים היהודיים בפריז ונציגים בכירים של הממשל הצרפתי.

גלעד שליט והמפיק היהודי צרפתי אלי סמדג'ה במצפה הילה (צילום: יובל פלג)

ראשי הקהילה היהודית שפעלו רבות לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט הזמינו אותו ואת הוריו נועם ואביבה להיות אורחי הכבוד בחגיגת העצמאות הגדולה ביותר שנערכה אי פעם בפריז, בהשתתפות כ-5000 איש.

בחלק האומנותי יופיעו הזמר הצרפתי הידוע ז'ילבר מונטנייה ( GILBERT MONTAGNE) הזמר פרדריק לרנר, הפסנתרן והזמר מארק פישל, הקומיקאי מישל בוז'נה , הזמר מיכאל מירו ועוד. הפדרציה הציונית בצרפת, הקרן הקיימת לישראל וההסתדרות הציונית העולמית בצרפת שיתפו פעולה באירוע המרכזי לרגל יום העצמאות של ישראל.

אחד המארגנים, המפיק היהודי אלי סמדג'ה, שהגיע במיוחד לישראל כדי להזמין את משפחת שליט לחגיגות בצרפת, ציין כי הקהילה היהודית רואה בהשתתפותו של גלעד שליט במסיבת יום העצמאות תעודת כבוד והבעת תודה על המאמצים שעשתה יהדות צרפת וממשלת צרפת למען שחרורו של החייל החטוף".

באירוע שייערך בליל יום העצמאות אמורים להשתתף גם אישי ממשל צרפתים בכירים, ביניהם ככל הנראה ראש הממשלה ושרים בכירים. בנוסף למופע המרכזי ישתתפו בני משפחת שליט בקבלת פנים בשגרירות ישראל בפריז לרגל יום העצמאות ויהיו אורחי הכבוד של עיריית פריז בקבלת פנים מיוחדת שתערוך לכבודם.

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *