בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / דבאח: "אני לא מתעסק עם אנשים בעלי דעות קיצוניות"

דבאח: "אני לא מתעסק עם אנשים בעלי דעות קיצוניות"

 

ח"כ אחמד דבאח
אחמד דבאח (צילום: אושרי כהן)

בעלי עסקים במגזר הערבי בצפון סופגים לא מעט ביקורת לאור מבצע צוק איתן. קריאות נשמעו מכל עבר להחרים בתי עסק שפועלים במשך עשרות שנים באזור הגליל המערבי.

לפני כחודש הרשת סערה מסטטוס שנכתב על סופרמרקט חוף הדקל בנהריה, המשיך לשוק פייסל ולעסקים בעיר העתיקה בעכו. כעת גם רשת הבשרים 'דאבח' בבעלות איש העסקים וראש מועצת דיר אלאסאד אחמד דבאח נתונה לביקורת.

לפני מספר שבעות פורסם בפייסבוק פוסט שקרי לאור מבצע צוק איתן ובעקבות הפגנה שהתקיימה בצומת מעיליא. הפוסט נכתב בידי תושב צפת אשר טען כי דבאח יזם את ההפגנות שהתקיימו בצומת, נגד פעולות צה"ל בעזה. האיש אף טען כי לא זו בלבד שדבאח השתתף אלא אף יזם את ההפגנה. בהמשך כותב הפוסט פירסם התנצלות בדף הפייסבוק שלו: "אחמד דבאח לא היה מעורב אישית בהפגנה הספונטנית שהתקיימה בשטח העסק שלו. משפחת דבאח מפעילה את עסקיה בצורה תחרותית והוגנת. אחמד דבאח ובני משפחות הינם מודל וסמל של דו קיום למופת בגליל ובצפון. צר לי שהמידע שהועבר אלי היה מוטעה ולא מדויק".

דבאח מסביר:"האג'נדה שלי ושל משפחתי היא דו קיום. שוויון מלא לכל מי שגר כאן במדינה. אני מאמין בדו קיום ועסוק בכך יום וליל. כל אדם הגון ובעל מצפון אני מכבד, אני לא מתעסק עם אנשים שהם בעלי דעות קיצוניות , משום צד. האג'נדה שלי היא מי שתומך בדו קיום, מי שרוצה לחיות בשיתוף פעולה אני מוכן".
 הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי הקרוב ב"צפון-1 כרמיאל" 

online poll by Opinion Stage

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *