בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בשעה טובה: אחרי שש שנים ועדת הביקורת התכנסה

בשעה טובה: אחרי שש שנים ועדת הביקורת התכנסה

משה קונינסקי
שיפור ביצועים. קונינסקי (צילום: גיל גולדשטיין)

ביום רביעי שעבר התכנסה לראשונה זה שש שנים הוועדה לביקורת של מועצת העיר, בראשותו של משה קונינסקי, יו"ר האופוזיציה. בישיבה השתתפו חבר מועצת איתן וידר, מנכ"ל העירייה מנחם טפר ומבקר העירייה יוסי אבן צור. קונינסקי אמר בפתח הישיבה כי כינוסה של הוועדה אחרי שנים ארוכות הוא רגע מכונן וכי הוא מאמין שלוועדה תפקיד חשוב ככלי ניהולי למנגנוני העירייה ולגופי הסמך שלה. הוא גם הדגיש כי הוועדה והמידע שיוצג בה לא ישמש ככלי לניגוח פוליטי אלא ככלי ניהולי לשיפור תפקוד העירייה, לתיקון ליקויים ולשיפור ביצועים. בישיבה הוצגו הביקורות לשנים 2008-2009, נסקרו כ-12 נושאים, אגפים ומחלקות בעירייה וגופי סמך עירוניים.

קונינסקי: "הודעתי כי בישיבת המועצה, בה אגיש את הדוח, אבקש מראש העירייה עדי אלדר, להגדיל את משרתו של המבקר, שכן ניכר שהזמן העומד לרשותו בהיותו מועסק בחצי משרה, ללא עזרה אינו מספיק. בדקתי בהשוואה לרשויות אחרות בגודל בינוני כמו כרמיאל ובכולן מצאתי כי משרתו של המבקר היא משרה מלאה וברוב המקרים גם זוכה המבקר לעזרה בעבודות מזכירות".

 

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *