בית / גליל מערבי / חשד: הלבנת הון בהימורי סוסים בצפון

חשד: הלבנת הון בהימורי סוסים בצפון

היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז צפון בשיתוף יחידת יהלום,למאבק בפשיעה ברשות המיסים, ניהלו במהלך החצי שנה האחרונה חקירה סמויה כנגד רשת הימורים והלבנת הון באזור הצפון.
במהלך הפשיטה נעצרו 3 חשודים: שניים ממושב בן עמי בשנות ה-40 , ותושב מכרמיאל בן 75.

סוס אילוסטרציה
סוס אילוסטרציה

החל משעות הבוקר המוקדמות פשטו כוחות גדולים, בלשים וחוקרי ימ"ר במחוז צפון, הונאה צפון, "יהלום", פרשים ווטרינר, על מספר  מתחמים וביצעו חיפוש ותפיסת רכוש.

החשודים מחזיקים בהון ורכוש רב אשר נרכש על פי החשד מכספי ההימורים במשך שנים רבות. ברשותם חוות סוסים במושב בן עמי המשמשת גם כמקום פנסיון לסוסים של אנשים פרטיים. בחווה כ-50 סוסים. שווי מוערך של כל סוס נע בין 75 אלף  דולר ל- 200 אלף דולר. הסוסים ייתפסו לאחר שיבוצע זיהוי שלהם ורישום.

במקביל החשודים מחזיקים ברשותם בתים, כלי רכב מסוגים שונים ,טרקטורונים ,קטנוע, טרקטור וחשבונות בנק וכל אלה ייתפסו לצורך חילוט. בשלב זה נתפסו חמישה כלי רכב שונים, מזומן בסכום של חצי  מליון שקלים וכ- 40 סוסים.   נגד החשודים נפתחו, 15 תיקים בחשד להימורים והלבנת הון.

על פי החשד, מספר חשודים ניהלו עסקים להימורים והלבנת הון במשך  שנים, וגרפו מליוני שקלים לחשבונותיהם. כל עסק גרף על פי  החשד יותר ממיליון שקלים בשנה. 
העבירות המיוחסות לחשודים: הלבנת הון, ניהול והחזקת מקום להימורים ואי דיווח על הכנסות מהימורים. החשודים נעצרו ויובאו היום בצהריים להארכת מעצר בבימ"ש נצרת.

 

 

בדוק גם

נאור אלבז. צילום: דניאל אליאש

נאור רוצה לחיות

נאור אלבז מבוסתן הגליל נלחם על חייו. גידול סרטני בראשו לקח את ראייתו כבר בגיל  עשרה חודשים. …

נחום קדמיאל מעניק תעודה לראש העיר עדי אלדר - צילום עיריית כרמיאל

עשרת אלפים מבקרים הגיעו לפסטיבל המוטורי בכרמיאל

מעלה מ 10,000 איש הגיעו היום (ראשון) לכרמיאל לחגיגה המוטורית המסורתית בשיתוף הרשות הלאומית לזהירות בדרכים …

תגובה אחת

  1. אהבתי מאוד את התמונה של הסוס. פוסט מעניין אכן ניצול חיות תמימות לצערי. תודה רבה על השיתוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *