בית / גליל מערבי / חשד: הלבנת הון בהימורי סוסים בצפון

חשד: הלבנת הון בהימורי סוסים בצפון

היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז צפון בשיתוף יחידת יהלום,למאבק בפשיעה ברשות המיסים, ניהלו במהלך החצי שנה האחרונה חקירה סמויה כנגד רשת הימורים והלבנת הון באזור הצפון.
במהלך הפשיטה נעצרו 3 חשודים: שניים ממושב בן עמי בשנות ה-40 , ותושב מכרמיאל בן 75.

סוס אילוסטרציה
סוס אילוסטרציה

החל משעות הבוקר המוקדמות פשטו כוחות גדולים, בלשים וחוקרי ימ"ר במחוז צפון, הונאה צפון, "יהלום", פרשים ווטרינר, על מספר  מתחמים וביצעו חיפוש ותפיסת רכוש.

החשודים מחזיקים בהון ורכוש רב אשר נרכש על פי החשד מכספי ההימורים במשך שנים רבות. ברשותם חוות סוסים במושב בן עמי המשמשת גם כמקום פנסיון לסוסים של אנשים פרטיים. בחווה כ-50 סוסים. שווי מוערך של כל סוס נע בין 75 אלף  דולר ל- 200 אלף דולר. הסוסים ייתפסו לאחר שיבוצע זיהוי שלהם ורישום.

במקביל החשודים מחזיקים ברשותם בתים, כלי רכב מסוגים שונים ,טרקטורונים ,קטנוע, טרקטור וחשבונות בנק וכל אלה ייתפסו לצורך חילוט. בשלב זה נתפסו חמישה כלי רכב שונים, מזומן בסכום של חצי  מליון שקלים וכ- 40 סוסים.   נגד החשודים נפתחו, 15 תיקים בחשד להימורים והלבנת הון.

על פי החשד, מספר חשודים ניהלו עסקים להימורים והלבנת הון במשך  שנים, וגרפו מליוני שקלים לחשבונותיהם. כל עסק גרף על פי  החשד יותר ממיליון שקלים בשנה. 
העבירות המיוחסות לחשודים: הלבנת הון, ניהול והחזקת מקום להימורים ואי דיווח על הכנסות מהימורים. החשודים נעצרו ויובאו היום בצהריים להארכת מעצר בבימ"ש נצרת.

 

 

בדוק גם

ברז

תושבי כרמיאל התלוננו על מים אדומים ועכורים בברזים

בשבועות האחרונים רבו המקרים של הפסקת שימוש במים זורמים במספר מקומות בגליל המערבי, עקב זיהום …

אילוסטרציה (PantherMedia)

בכיר במועצת ירכא הותקף ונדקר באמצעות מברג

הבוקר (שלישי) התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על תקיפת בכיר במועצת ירכא על ידי …

תגובה אחת

  1. אהבתי מאוד את התמונה של הסוס. פוסט מעניין אכן ניצול חיות תמימות לצערי. תודה רבה על השיתוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *