בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תחנת מד"א נפתחה בכביש הדמים

תחנת מד"א נפתחה בכביש הדמים

טקס חניכת תחנת מד"א בכביש 70
טקס חניכת תחנת מד"א בכביש 70 (צילום: דורית ריטבו)

במושב אשרת במועצה האזורית מטה אשר חנכו תחנת הזנק ומבנה מיגון של מד"א, שתטפל בין היתר בכביש האדום והקשה ביותר באזור כביש 70, שהפך בשנים האחרונות לכביש אדום תרתי משמע וסובל מהיקף חריג של תאונות דרכים. התחנה באשרת מחליפה את התחנה הזמנית שפעלה עד כה בשייח' דנון.

ראש המועצה האזורית מטה אשר, יורם ישראלי אמר טקס: "קשה להגזים בחשיבות התחנה הזו. אני שמח שהקשר עם התורמים ועם מד"א הבשילו לכדי תחנת הזנק מבצעית, שתשרת את כל האזור בימי רגיעה ובימי חירום. המיקום של תחנת ההזנק באשרת אינו מקרי. היא אמורה לתת מענה גם למכת התאונות הקשות בכביש 70 הצמוד לכאן ואשר גובה מחיר דמים כבד. לצערי, זהו כביש שהפך 'כביש אדום' תרתי משמע.
בשנה האחרונה יצאו האמבולנסים של מגן דוד אדום לאירועים שונים, ובהם הצלת חיים, בקצב של 130 הזנקות בחודש וכ-1500 הזנקות בשנה. המספרים האלו ממחישים את חשיבות התרומות הנדיבות שזכינו להם בזכות האורחים שאתנו כאן ואת חשיבות הקשר החם של מטה אשר עם מד"א מזה עשרות שנים".

בטקס השתתפו מנכ"ל המועצה, משה דוידוביץ, התורמים דונה הולברג ושמואל באומן, מנהלת מחלקת רווחה בשגרירות הבינלאומית הנוצרית, ניקול יודר ועוד. ראש אג"מ במד"א, גיל מושקוביץ' אומר: "שיתוף הפעולה עם מטה אשר נמשך שנים ארוכות. אנו מקדמים בברכה את הקמת תחנת ההזנק באשרת. אני מתכנן שבתחנה יתקיימו גם הכשרות חובשים, נהגים, מתנדבים ומגישי עזרה ראשונה, שישתלבו בתכנית ההפעלה של התחנה".

 

בדוק גם

מאיר וקנין (צילום פרטי)

מספר שלוש ברשימת סודאי, מאיר וקנין: "אנשי צבא חייבים להשתפשף לפני שהם נכנסים לפוליטיקה"

מנהל מחלקת רישוי עסקים  והפיקוח לשעבר בעיריית נהריה סא"ל במיל' מאיר וקנין יוצב במקום השלישי …

לא מוותרים. המפגינים במעלות (צילום: פרטי)

מעלות תרשיחא: התושבים יצאו להפגין נגד שחיתות

עשרות מתושבי מעלות תרשיחא יצאו להפגין אתמול (חמישי)  בעד מנהל תקין מול  בניין העירייה. את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *