יום שבת , מרץ 23 2019
בית / שרון / חדשות שרון / נעצר קטין מפרדס חנה בחשד ליידוי אבנים
נעצרו בחשד לעבירות מרמה (צילום אילוסטרציה: PantherMedia)
נעצרו בחשד לעבירות מרמה (צילום אילוסטרציה: PantherMedia)

נעצר קטין מפרדס חנה בחשד ליידוי אבנים

ביום חמישי שעבר, בשעות הערב, נעצר קטין בן 15 תושב פרדס חנה שאינו מוכר למשטרה בחשד לכך שבחודשיים האחרונים היה מעורב באופן ישיר ביידוי אבנים לעבר אוטובוסים נוסעים ביישוב.

מדובר על ארבעה מקרים חוזרים שהתרחשו במהלך חודשים נובמבר-דצמבר באזור שכונת רמז ביישוב, הסמוכה למקום מגוריו של החשוד. בעקבות יידוי האבנים לכיוון האוטובוסים הנוסעים, נגרם להם נזק כבד ואף היה חשש לחיי הנוסעים.

מידע מודיעיני שהגיע לתחנת חדרה בעקבות אירועי יידוי האבנים, הביא למעצר החשוד על ידי צוות בילוש מתחנת חדרה תחת פיקודו של מפקד נקודת המשטרה בפרדס חנה מפקח אלעד עזר.

לאחר מעצרו הודה החשוד בכל המקרים הידועים של יידוי האבנים וקשר עצמו למעשים אלה. למחרת שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים ובהמשך אף יוגש נגדו כתב אישום.

בהמשך לחקירה, נודע למשטרה כי ישנם חשודים נוספים המעורבים בפרשה וצפויים בהמשך מעצרים נוספים של קטינים החשודים אף הם בביצוע עבירות אלה.

מפקד תחנת שיטור פרדס חנה מפקח אלעד עזר: "כולי שמחה שבנס אף אחד לא נפגע מיידוי האבנים. במהלך החודשיים האחרונים ביצענו מספר רב של פעולות הן גלויות והן סמויות על מנת למגר את התופעה הזו, כמו גם על מנת לאתר את החשודים במעשה. אנו רואים את נושא הסבלנות באפס סבלנות וננקוט יד קשה כנגד פורעי החוק".

בדוק גם

אמבולנס מד"א. צילום: רועי פלצמן

רוכב אופניים נפגע מאוטובוס בדרך הבנים בפרדס חנה

רוכב אופניים בן 40 נפגע היום (ב') אחר הצהריים מאוטובוס בדרך הבנים בפרדס חנה. אנשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *