יום ראשון , מאי 19 2019
בית / שרון / כרכור / ליסינג בשוק הדיור: תגורו בקוטג' לניסיון?
פרויקט מנדרין (קרדיט View point)
פרויקט מנדרין (קרדיט View point)

ליסינג בשוק הדיור: תגורו בקוטג' לניסיון?

פרויקט מנדרין  (קרדיט View point)
פרויקט מנדרין (קרדיט View point)

קבלנים כבר אינם יודעים איך  להמשיך להמציא את הגלגל לנוכח הקיפאון שנוצר בשוק הנדל"ן. זה מספר חודשים עם הצהרתו של שר האוצר יאיר לפיד על תוכנית מע"מ בסכום אפס, מרבית הרוכשים ישבו על הגדר וחיכו כי אן התוכנית תצא לפועל.

חברת עמרם אברהם יוצאת במבצע "קוטג' לניסיון" בפרויקט מנדרין בוטיק בפרדס חנה במסגרת המבצע יושכר הקוטג' לשנה, ובמידה והדיירים יחליטו לרוכשו תקוזז עלות השכר דירה ממחיר הקוטג'. במסגרת המבצע תאפשר החברה לשכור קוטג' חדש בפרויקט למשך שנה תמורת שכר דירה של 7500 שקלים לחודש. בתום השנה, במידה ויחליטו הדיירים לרכוש את הקוטג', תקוזז עלות השכ"ד במלואה ממחירו. עלות ממוצעת של קוטג' בפרויקט הינה 1.9 מיליון שקלים.

מנכ"ל חברת עמרם אברהם אלון עמרם ציין: "אנו רואים כיום מגמה של מעבר משפחות מערי המרכז לפריפריה, כאשר פערי המחירים מאפשרים לאנשים למכור דירה במרכז ולשדרג לצמוד קרקע. יחד עם זאת, חלקם חוששים מהמעבר, והמבצע הזה יאפשר להם להסתגל לשינוי ולבחון האם ירצו להישאר במקום בטרם יתחייבו למחיר המלא של צמוד הקרקע".

חברת עמרם מקימה את פרויקט מנדרין בוטיק בפרדס חנה, הכולל 12 קוטג'ים פרטיים, דו-מפלסיים, בני 5 ו- 6 חדרים, בשטחים של 160-176 מ"ר, ועם חצרות בשטחים של 100-190 מ"ר. לארבעה מהקוטג'ים בריכה בשטח של 22 מ"ר בחצר הבית.

בדוק גם

מתחם האירוויזיון בתל אביב. צילום: Eurofan

נקבע מותו של הפועל מפרדס חנה שנפגע בהכנות לאירוויזיון

במרכז הרפואי איכילוב שבתל אביב נקבע הלילה (ד') מותו של פועל הבמה מפרדס חנה, פולדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *