יום שישי , אפריל 26 2019
בית / חדשות נתניה / חדשות בחדשות נתניה / עיריית נתניה פתחה הערב את המקלטים הציבוריים בשכונות
מקלט בית מדרש. צילום עצמי
מקלט בית מדרש. צילום עצמי

עיריית נתניה פתחה הערב את המקלטים הציבוריים בשכונות

 

בעקבות ההסלמה האפשרית בדרום, נערכת עיריית נתניה לקראת כל התפתחות אפשרית והודיעה הערב (יום שני) לתושבים על פתיחת המקלטים הציבוריים.

"לידיעתכם מערך החירום העירוני מוכן לפעול בכל עת, המקלטים הציבוריים ייפתחו בשעתיים הקרובות. המוקד העירוני 106 עומד לרשותכם בכל ימות השבוע 24/7 . אתר האינטרנט העירוני והערוצים הדיגיטליים העירוניים מתעדכנים בכל עת ובמידה ויוכרז מצב חירום יועבר מיד לתצורת חירום שבה יהיו זמינים כל הנתונים הרלוונטיים למצב. בעלי תפקידים בעירייה תודרכו לאפשרות של מעבר מהיר לחירום. אנו נמצאים בקשר שוטף עם פיקוד העורף  ומתעדכנים בנתוני המצב ובהנחיות הנדרשות. כלל השירותים העירוניים לרבות לימודים במוסדות חינוך פועלים כרגיל ללא שינוי.

מקלט בבית ספר איתמר. צילום עצמי
מקלט בבית ספר איתמר. צילום עצמי

 

עירית נתניה מפנה את הציבור לאתר האינטרנט של העיריה ובו רשימה של מקלטים ציבוריים. מתוך הרשימה עולה כי בעיר נתניה יש 76 מקלטים וכולם בשכונות. המקלטים רובם בגודל 100 מ"ר ועד 60 מ"ר הקטן ביותר ובחלקם הגדול נעשה שימוש חורג כמו מועדוניות, ישיבות וכדומה.

מקלטים ציבוריים נתניה
מקלטים ציבוריים נתניה
מקלטים ציבוריים 2עירית נתניה
מקלטים ציבוריים 2עירית נתניה

בדוק גם

הפגנה בתי מלון מול הועדה מקומית

צעקות בישיבת הועדה המקומית נתניה: "אתה עובד בשביל תשובה או בשביל התושבים?" – וידאו

"את מי אתם משרתים ? את תושבי נתניה או את תשובה? לא איכפת לכם שחוף שלם יגזל מהציבור? החיים שלנו חשובים יותר מהרווחים של תשובה ששלח סוללה של עורכי דין. אתה עובד בשביל תשובה או בשביל התושבים?" שאלה המפגינה את אלי דלל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *