יום חמישי , מאי 23 2019
בית / שרון / חדרה / סמנכ"ל עיריית חדרה משה ביטון יזומן לשימוע לקראת פיטורים
בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)
בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

סמנכ"ל עיריית חדרה משה ביטון יזומן לשימוע לקראת פיטורים

סמנכ"ל עיריית חדרה, משה ביטון, יזומן בקרוב לשימוע לקראת פיטורים. ביום ראשון שעבר התקיימה פגישה בארבע עיניים בין ראש העירייה צביקה גנדלמן וביטון. גורמים בעירייה מדווחים כי במהלך הפגישה נאמר לביטון כי לא יוכל להמשיך לעבוד בעיריית חדרה ואף הוצגו בפניו כמה אפשרויות לבחירתו, לגבי הדרך בה יסיים את עבודתו בעירייה.

בתום הפגישה סיכמו הצדדים על קיום פגישה נוספת, בה ימסור ביטון את החלטתו בנוגע להליך סיום העבודה. הפגישה השנייה בין השניים התקיימה ביום שלישי (12.3), בנוכחות מנהלת אגף ההון האנושי, דגנית זילבר והוחלט בה לצאת לדרך של שימוע.

משה ביטון צילום: עצמי
משה ביטון צילום: עצמי

ביטון נחקר לאחרונה ביחידת להב 433של המשטרה בשל חשד לכאורה לשחיתות ציבורית. לאחר חקירתו, שב ביטון לעבודתו בעירייה, אך נאסר עליו ליצור קשר עם כמה מעובדי העירייה המעורבים בפרשה, ביניהם גם מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון. עובדים נוספים מעיריית חדרה מסרו עדות בעירייה, אך לא נתלה בהם כל חשד. טרם הוגש כל כתב אישום בנוגע לחקירה האמורה.

בראיון שהעניק לחדשות וואלה טרם נקשר שמו בפרשה, הכחיש ביטון את החשדות נגדו ואף טען כי מנכ"ל העירייה זיגדון היה זה שהתלונן עליו במשטרה. זאת בעוד זיגדון הדגיש בכמה הזדמנויות שהתלונה למשטרה בעניינו של ביטון לא הוגשה על ידו.

בדוק גם

עינת קליש רותם (צילום: יח"צ)

מנהלי דור כימיקלים זומנו לשימוע

בעקבות דליפת הגז התת קרקעי בסוף השבוע האחרון במפרץ חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *