בית / חדשות חדרה, כל זכרון, כל הפרדס / ספורט בחדשות חדרה, כל זכרון, כל הפרדס / סגרו עונה עם טעם מתוק: בחדרה צפויים לשמור על הסגל לעונה הבאה

סגרו עונה עם טעם מתוק: בחדרה צפויים לשמור על הסגל לעונה הבאה

שמחה גדולה בסיום העונה של הפועל חדרה במוצ"ש לאחר הניצחון הדרמטי על בני יהודה 1:2. במועדון ציינו שמחה כפולה: גם …
הפועל חדרה נגד בני יהודה. צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה
הפועל חדרה נגד בני יהודה. צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

שמחה גדולה בסיום העונה של הפועל חדרה במוצ"ש לאחר הניצחון הדרמטי על בני יהודה 1:2. במועדון ציינו שמחה כפולה: גם על כך ששחקני הקבוצה הוכיחו שוב שהם ראויים לפלייאוף עליון וגם כי חלק גדול מהם רצה להוכיח את עצמם למאמן החדש אורי גוטמן ששימש במשחקו האחרון כעוזר מאמן בני יהודה. "אין ספק שהייתה כאן מוטיבציית יתר להוכיח למאמן החדש אבל זה בסדר ומגיע קרדיט לכולם שסיימו את העונה בצורה ראויה", אמרו בחדרה. קשר ג'ורג' פוצ'יבה נפצע במשחק וצפוי להיבדק בימים הקרובים. הקשר שהגיע בחודש ינואר ובתחילה אכזב, השתפר בצורה משמעותית וצפוי לקבל הצעה לחוזה בקבוצה גם בעונה הבאה.

נראה כי כבר היום (א') ימונה רשמית אורי גוטמן כמאמן הקבוצה. כפי שפרסמנו, כבר ביום חמישי החליטו בחדרה להעדיף את גוטמן על פני שרון מימר והאחרון כבר נפגש עם עוזרו העתידי רון קלר. במועדון מהשרון אישרו כי ישנם מספר פרטים שטרם נחתמו, בין השאר על הפיצוי שבחדרה רוצים להכניס במידה ויחליטו על פרידה במהלך העונה, דבר שאינו מקובל על המאמן. "נכון שיש פרטים קטנים שטרם סוכמו אבל זה יסוכם ואורי ימונה למאמן", אמרו במועדון. גוטמן שוחח עם אנשי חדרה וביקש להשאיר את רוב הסגל כאשר ההתבלטות הגדולה היא סביב עמדת השוער שם מעדיף המאמן לוותר על אוסטין אגידה ומעונין בשירותיו של חביב אוחיון שהרשים במשחקים האחרונים של העונה. בחדרה יפנו למכבי תל אביב ובמידה והצהובים יסכימו על הסכם ללא דמי השאלה אז גוטמן יעדיף להשאיר את אוחיון. גם שוער המשנה של מכבי חיפה, עומרי גלזר ברשימות של חדרה. שמות נוספים שעלו הם טל כחילה, הקשר שלומי אזולאי ופיראס מוגרבי.

בדוק גם

מקסים גרצ'קין מהפועל חדרה בניצחון על מכבי חיפה. צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

רועי גורדנה ושלומי אזולאי על הכוונת של ניסו אביטן בחדרה

חגיגה גדולה הייתה אמש (ב') בקבוצת הפועל חדרה לאחר הניצחון על מכבי חיפה 0:2, השני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *