יום שני , מרץ 18 2019
בית / שרון / חדשות שרון / תושב נתניה הלך לישון והתעורר כעבריין תנועה
תחנת המוניות ברחוב רמז בנתניה (צילום: רותי ברמן)
תחנת המוניות ברחוב רמז בנתניה (צילום: רותי ברמן)

תושב נתניה הלך לישון והתעורר כעבריין תנועה

תושב רחוב רמז בנתניה, המחזיק בתו חניה חוקי, החנה את מכוניתו ליד ביתו ברמז 15. בבוקר, בעודו במיטה הוא הפך לעבריין תנועה.

בשעה שמונה בבוקר צבעה עיריית נתניה את מקום החניה בצבע אדום צהוב, כמקום המיועד לתחנת מוניות. גם תמרור המורה על כך הוצב במקום. בעל המכונית שלא יצא כל היום מהמיטה, מצא על חלון מכוניתו דו"ח חניה.

תחנת מוניות נוספת הוצבה ברחוב רמז במקום מסחרי בו פועלות חנויות, משרד הפנים וקופות חולים רבות. התחנה גוזלת שלוש מקומות חניה מהמדרכה. בעלי העסקים במקום שהגיעו באותו בוקר לעבודה וראו איך גוזלים את מעט החניות מהציבור התרעמו: "עכשיו אין מקום לפריקה או אפילו לעצירה חוקית. אחד משבעת מקומות החניה מיועד לנכה ועכשיו עוד שתי חניות שיגזלו למעשה שלוש חניות זה ממש לא הוגן. למוניות השחר יש תחנה במרחק 250 מטר מכאן ואנחנו לא מבינים מדוע הם צריכים עוד אחת כאן".

בעל חנות אחרת מוסיף: "זהו קטע קצר מאד מרחוב סמילנסקי ועד שטמפפר ותחנת מוניות תגרום פה לחניות כפולות דבר שיצור פקקים במעגל התנועה בסמילנסקי ויקשה על זרימת התנועה ברחוב".

מעיריית נתניה נמסר בתגובה: "מדובר בשני מקומות חנייה המהווים שלוחה של תחנה קיימת, במטרה לתת שירות טוב יותר לאזור קופות החולים, משרד הפנים ושירותים נוספים מאחר שברחוב שטמפפר אין כניסה מכיוון אחד. הבקשה נבדקה על ידי אנשי המקצוע ואושרה על ידי ועדת התנועה.  נציין כי הבקשה התקבלה עוד בתקופה בה הוחלף כיוון התנועה בשטמפפר".

ובאשר לתושב רחוב רמז שהתעורר כעבריין תנועה מסר הפקח שעבר במקום כי הדו"ח שלו יבוטל.

תחנת המוניות בנתניה (צילום: רותי ברמן)
תחנת המוניות בנתניה (צילום: רותי ברמן)

בדוק גם

בנין העיריה הדמיה משרד אשכולות אדריכלים יהלום

משרדי הפנים והאוצר אישרו הקמת בניין עירייה חדש

המתחם שקיבל תוקף הועדה המחוזית לפני חמש שנים אמור לקום ברחובות הרצל רזיאל מינץ בשטח של כ - 21 דונם והוא תוכנן במסגרת מדיניות העירייה לקדם תהליכי התחדשות עירונית במרכז העיר הוותיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *