יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / שרון / נתניה / רזבוזוב: "אריק זאבי צריך לצאת מהאולימפיאדה כגדול ספורטאי ישראל"
יואל רזבוזוב ואריק זאבי
בסופו של דבר רק ספורט.יואל רזבוזוב ואריק זאבי (צילום עצמי)

רזבוזוב: "אריק זאבי צריך לצאת מהאולימפיאדה כגדול ספורטאי ישראל"

אחרי ההפסד של  ג'ודוקא  הישראלי, אריק זאבי באולימפיאדת לונדון 2012 והדמעות המרגשות שזלגו מעיניו לאחר שהפסיד בתחרות. חבר מועצת העיר בנתניה, אלוף הג'ודו יואל רזבוזוב  מסכם את הקרב הקצר של זאבי ובשיחה לבלינקר  מספר על  הרגע שאחרי התחרות האולמיפית.

רזבוזוב: "ברגע שאריק עלה על המזרן הייתה לי תחושה שהוא מרוכז ואולי אף רגוע מדי. הרוגע נבע כנראה מהלחץ המטורף שהיה בו. ואני יודע איזה סערת רגשות יש לפני תחרות ועוד אולימפית".

מה הרגשת אחרי פחות מדקה?

"באותה שנייה הרגשתי כאילו אני נמצא על המזרן, כאילו היד שלי נעולה בבריח. הכאב היה גם גופני וגם נפשי. קשה לי לתאר לכם במילים כמה כואב לי בשבילו". על מה? על כל הדרך שעשה, על העבודה שהשקיע, על הציפיות שלו ושלנו ושל ילדיו ושל אשתו. אבל, אם נרגע לרגע שהרי זה בסופו של דבר רק ספורט אני חושב שאת שלו הוא עשה כשהפך לאלוף אירופה הכי מבוגר בהיסטוריה של הג'ודו.

מה תגיד לו כשישוב?

"שהוא הגיע לאולימפיאדה כגדול ספורטאי ישראל והוא חייב גם לצאת משם כך למרות ההפסד הכואב. נשפוט אותו על פי הקריירה המפוארת שלו, על התארים שגרף ועל ההמנון הלאומי הלאומי שלנו שהתנגן בזכותו".

יואל רזבוזוב ואריק זאבי
בסופו של דבר רק ספורט. יואל רזבוזוב ואריק זאבי (צילום עצמי)

בדוק גם

פבל ארשנסקי על הפודיום באליפות העולם (שני מימין) צילום: סימיון ארשנסקי

מדליית ארד באליפות העולם לפבל ארשנסקי

פבל ארשנסקי מקרית ים זכה בסוף השבוע במקום השלישי באליפות העולם בסמבו לסניורים, שהתקיימה באשדוד. 264 ספורטאים מ-24 מדינות השתתפו באליפות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *