יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / פדרינג: "החיידק מקנן בי הרבה זמן"
מיכה פדרינג בקמפיין לראשות העיר
"כבוד וגאווה". פדרינג וקובי (צילום: קובי לוי)

פדרינג: "החיידק מקנן בי הרבה זמן"

כנס ההשקה של רשימת "פדרינג לעתיד נתניה" שהתקיים השבוע במלון איילנד, היה יריית הפתיחה של מערכת הבחירות. לפני שבוע היה זה הרצל קרן שהודיע על התמודדותו לראשות העיר. השבוע האירוע של פדרינג הזכיר לכולם שהבחירות כבר כאן.

מיכה פדרינג בקמפיין לראשות העיר
"כבוד וגאווה". פדרינג וקובי (צילום: קובי לוי)

ההצהרה הגיעה השבוע על רקע מחקר שערך פרופ' אבי דגני, נשיא קבוצת גיאוקרטוגרפיה, לפיו שליש מהציבור לא יודע שיש בחירות מקומיות בעוד חצי שנה וכמחצית אינם מכירים את המועמדים. בכל זאת הצליח פדרינג להביא לאולם האירועים במלון איילנד קרוב ל-300 איש, בהם בלטו הצעירים. המבוגרים בקהל אמרו שההתכנסות הזו הזכירה להם אסיפת בחירות בתקופות היפות של הליכוד בנתניה.

עם הסיסמאות "באנו להעיר את העיר", "מצעירים את העיר" ו"מנהיגים שינוי בעיר" הציג מיכה את עשרת המועמדים בנבחרת שלו שישבו על במה גבוהה, כאשר סלוגן הרשימה מואר ברקע: מיכאל לביא, יוני ג'ורנו, אורנה אבינועם, טומי פלדינגר, דינה וסרשטיין, יהודית אקרמן, גדי יעקבזדה, בן עטיה, עמי סאסי, עזריה דוידוב והחייל ירון חסן. את הליווי האסטרטגי של הרשימה מוביל גדי חייט.

"הכנס מעיד שנתניה זקוקה לשינוי, הציבור הגיע רק מהזמנות בטלפון", אמר פדרינג, "אני מרוצה ורואה שאכן תושבי נתניה רוצים שינוי. זה חיידק שמקנן בי הרבה זמן וזה לא פשוט לשכנע את האשה בכך, ותודה ללאה".

חבר מועצת העיר קובי לוי, שעבד עם פדרינג יותר מ-20 שנה, אמר: "כל מה שעשיתי הוא לזכותו של מיכה ואני אומר זאת בכבוד ובגאווה. כשמיכה אמר לי שהוא רוצה ללכת לפוליטיקה המקומית אמרתי לו: זה הזמן ואתה תעשה נפלאות".

בכנס העלה פדרינג רעיונות חדשניים בתחומי נוער, רווחה, חינוך, גיוס כספים, ביטחון ודיור וסיכם בכך שהוא מצפה לכבוש את המועצה במטרה להגיע לפסגה.

בדוק גם

שרת המשפטים איילת שקד

"רוצה להמשיך לכהן כשרת המשפטים". איילת שקד מגיעה לחדרה

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לחוג בית בחדרה ביום ראשון הקרוב, תשוחח עם החדרתיים, תדבר על מפלגת הימין החדש ותענה על שאלות מהקהל המקומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *