בית / חדשות חדרה, כל זכרון, כל הפרדס / חדשות בחדשות חדרה, כל זכרון, כל הפרדס / מאבק חדש: גם בחוף סירונית דורשים להוזיל את מחירי החנייה

מאבק חדש: גם בחוף סירונית דורשים להוזיל את מחירי החנייה

בחוף פולג בנתניה משלמים חמישה שקלים באמצע שבוע ועשרה שקלים בסוף שבוע, ואילו בחוף סירונית התשלום הוא 20 שקלים בסוף שבוע. העירייה: "כל אדם יכול לבחור מהמגוון ה...
חניה חופשית בחוף ים (צילום אילוסטרציה)
חניה חופשית בחוף ים (צילום אילוסטרציה)

לאחר שהצליחו להוריד את מחיר החניה לתושבי העיר בחוף פולג לחמישה שקלים לא מבינים תושבי מרכז העיר מדוע עליהם לשלם פי חמישה בירידה לחוף סירונית. יש מי שהציע לעשות שביתת צרכנים ולהגיע לים על אופניים. 

יותר בפחות. חוף סירונית (צילום: רותי ברמן)

בעירייה הסבירו בעבר שהחוף בפולג רחוק מאוד, הגישה אליו היא רק באמצעות רכבים ויש שם הרבה מקומות חנייה והמחיר יהיה נמוך מחוף אחר שאליו ניתן להיכנס  רגלית. לעומת זאת בחוף סירונית יש מעלית, מעט מקומות חניה וחניה נוחה במרכז העיר במרחק הליכה.

מעירית נתניה נמסר בתגובה: "חניון חוף פולג שונה באופיו מחניון חוף סירונית, שכן ביכולתו להכיל 1500 מקומות חניה, לעומת חניון חוף סירונית לו 130 מקומות חניה בלבד, לצד שירותי מעלית לים ללא תשלום ואפשרות לחנות ברחבי העיר.

מחיר החניון בחוף פולג בימי השבוע הינו חמישה שקלים ובסוף שבוע עשרה שקלים למחזיקי כרטיס תושב, כאשר התעריף עבור בעלי כרטיס תושב בחניון חוף סירונית הינו עשרה שקלים באמצע השבוע ובסוף השבוע 20 שקלים, סכום נמוך בהרבה ממחירי החניונים הנהוגים בערי חוף סמוכות.

נדגיש שוב, כי בסוף השבוע החניה ברחבי העיר נתניה החנייה בחינם כאשר הנגישות לחוף סירונית הינה גבוהה במיוחד, בשל המעלית לים.

כמו כן יודגש כי העירייה מציעה עוד ארבעה חופים מוכרזים הכוללים שירותים מלאים ואזורי חניה סמוכים ללא כל תשלום. כך שכל אדם יכול לבחור מהמבחר המגוון המוצע בנתניה".

בדוק גם

ראשת העיר באה לבקר צילום: דימה דורף

יריד התעסוקה בנתניה רשם הצלחה

דוכן ייעודי הוצב גם לטובת בני הנוער מבקשי העבודה לחופשת הקיץ הקרבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *