יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / שרון / חדשות שרון / כתב אישום נגד טריקו ברהנו שרצח את שכנו
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי

כתב אישום נגד טריקו ברהנו שרצח את שכנו

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה היום (שלישי) כתב אישום לביהמ"ש המחוזי מרכז נגד טריקו ברהנו (37) מנתניה, בגין רצח שכנו, אלן פרנקלין קיי ז"ל, חבלה בכוונה מחמירה, שוד ושיבוש מהלכי משפט. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לירון שטרית, במועדים הרלוונטיים התגורר אלן פרנקלין קי ז"ל, קשיש יליד 1939, בגפו עם כלבו, בדירה בנתניה. הנאשם התגורר בשכנות לקשיש, מרחק של מטרים ספורים מדירתו. בין הנאשם לקשיש לא הייתה היכרות מוקדמת.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד שטרית כי: "המשיב נכנס לדירתו של המנוח, קשיש כבן 79, בכוונה לשדוד אותו ובהמשך הכה אותו באכזריות עד אשר גרם למותו. המשיב שהה זמן רב בדירת המנוח, ניסה להציתה ולהעלים ראיות נגדו, וכן גנב את תיקו של המנוח. אם לא די בכך, תקף המשיב בברוטליות את בתו של המנוח שהגיעה לדירת אביה. מדובר במעשים אכזריים וקשים, אשר נפרסו על פני פרק זמן לא מבוטל ומלמדים על המסוכנות הנשקפת מן המשיב".

זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי

על פי כתב האישום, בין ה- 26.1.18 ל- 27.1.18, בשעה שאינה ידועה, נכנס הנאשם לדירה בעת שהקשיש שהה בדירה בגפו עם כלבו, בכוונה לבצע בה שוד. בשלב כלשהו, בעת שהקשיש עמד בחדר המקלחת, גמלה בלבו של הנאשם ההחלטה להמיתו. אז החל הנאשם להכותו בחוזקה, והיכה אותו פעמים רבות, באגרופים ובאמצעות חפץ שטיבו אינו ידוע, בפניו, ראשו ובגוו. כתוצאה ממעשי הנאשם, נפל הקשיש על רצפת חדר המקלחת, ונפטר תוך זמן קצר כתוצאה מנזק חמור למוח.

ב- 27.1.18 בשעה 20:00 לערך, בעת ששהה הנאשם בדירה, הגיעה לדירה בתו של המנוח וזאת על מנת לבקר את המנוח ולדרוש בשלומו, לאחר שלא השיב למסרונים ששלחה לו במהלך סוף השבוע. בהגיעה לדירה, דפקה בתו של המנוח על הדלת מספר פעמים וקראה למנוח, אך לא היה מענה. בשלב זה, פתח הנאשם בפתאומיות את דלת הדירה, התקרב לבתו של המנוח והכה אותה בראשה מספר פעמים באמצעות פטיש. בת המנוח נפלה לרצפה על צידה, והנאשם הוסיף והיכה בה באמצעות הפטיש ברגלה. בתו של המנוח ניסתה להימלט מהמקום, בעודה זוחלת על בטנה ומדממת מראשה, ואילו הנאשם תפס את רגליה וניסה למשוך אותה אל תוך הדירה. בהמשך, הצליחה בתו של המנוח להשתחרר מאחיזתו של הנאשם, ברחה בריצה מהמקום, נשענה על קיר סמוך והחלה לצעוק לעזרה. הנאשם נמלט מהבית לכיוון שטח פתוח סמוך, ואותר ביום למחרת בסמוך לביתו. כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו לבתו של המנוח חבלות בראשה ודימום, וכן חבלות בידה השמאלית ורגלה השמאלית, והיא נזקקה לטיפול רפואי.

 

בדוק גם

מימין: אלינור שאולוב ודבורה יסכה סימאונה

דבורה ואלינור רוצות לפתוח חוגים לילדים בעלי צרכים מיוחדים

שתי אמהות מאור עקיבא רוצות לפתוח חוגים המשלבים ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. נשמע מעניין? פנו אליהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *