יום חמישי , מאי 23 2019
בית / חדשות נתניה / חדשות בחדשות נתניה / נחנך בעמק חפר – כנפיים של קרמבו
ראשת המועצה בכנפיים של קרמבו. צילום עצמי
ראשת המועצה בכנפיים של קרמבו. צילום עצמי

נחנך בעמק חפר – כנפיים של קרמבו

סניף עמק חפר של "כנפיים של קרמבו" נחנך באירוע "מסדר כנפיים" מרגש במעמד ראשת המועצה, מנכ"לית התנועה, חניכים, מדריכים, חונכים והורים

הסניף האזורי של התנועה בעמק חפר החל לפעול באוקטובר האחרון בקריית החינוך ע"ש בן גוריון (רופין) והוא מונה כיום 80 בני נוער, בהם מדריכים וחניכים. טקס חנוכת הסניף נערך ביד חנה, ובו קיבלו כל החניכים את "אות כפיר" – סיכה הנענדת על חולצת התנועה, על שמו של כפיר קובי, שהיה החניך הראשון בה. בטקס הופיעו החניכים והמדריכים יחדיו.

"כנפיים של קרמבו" היא תנועת נוער יחידה מסוגה, היוצרת מסגרת חברתית-חינוכית לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. התנועה מובילה שינוי חברתי – אלפי בני נוער ערכיים הצומחים ויוצרים מציאות חדשה של חברות והיכרות בין אוכלוסיות שלעולם לא באו במגע זו עם זו.

הקמת הסניף בעמק חפר היא חלק מתפיסה של המועצה, המבקשת לתת לכל נערה ונער מקום ומשמעות בעמק. היא נערכת כחלק מתוכנית "נטעים" המשלבת נערים ונערות עם צרכים מיוחדים בפעילויות השונות של החינוך הבלתי-פורמלי.

לפתיחת סניף התנועה קדם גיוס של בנות ובני נוער מתנדבים מהעמק. בני הנוער בחרו להיות חלק מהקמת הסניף, הובלתו והפעלתו, ובזכותם נוחל הסניף הצלחה רבה, עם מספר חניכים רב מהמצופה.

"אני מאמינה גדולה בהתנדבות, בקהילה ובחיבורים בקהילה. השותפות שלנו עם התנועה המופלאה הזו, כנפיים של קרמבו, יוצרת עשייה יוצאת דופן, ומראה לנוער בעמק שלכולם יש מקום ושכולם שווים בין שווים", אמרה ראשת המועצה, ד"ר גלית שאול, בטקס.

בדוק גם

צילום ארכיון: דוברות כיבוי אש, מחוז חוף

נהריה: שריפה בבית האבות עדן

אחת הקומות אפופה עשן והדיירים מפונים מהמקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *